http://didshahr.ir/257742

08:33 :: 1401/12/04

آمار تصادفات جاده‌ای در راه‌های استان اردبیل بخصوص راه‌های شمال استان در مقایسه با میانگین کشوری بالاست و جلوگیری از تداوم این وضعیت نیازمند توجه ویژه وزارت راه و شهرسازی برای توسعه و تعریض راه‌های استان است.

صدیف بدری

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در آیین بهره برداری از ۱۱۲ پروژه راهداری که با حضور مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی برگزار شد، اظهار کرد: با وجود اینکه در زیرساخت‌های جاده‌ای استان هم به سمت مرکز کشور و هم راه‌های مرکز استان به شهرستان‌ها اقدامات خوبی در دست اقدام است، اما تکمیل و تسریع در این بخش‌ها نیازمند توجه ویژه وزارت راه و شهرسازی و استفاده از فرصت‌های لایحه بودجه سال آینده از جمله تهاتر املاک و تهاتر نفت است.

صدیف بدری ابراز امیدواری کرد پروژه راه آهن اردبیل-میانه تا سفر دور دوم رئیس جمهور به استان که بهار یا اوایل تابستان سال آینده خواهد بود، به بهره برداری رسیده و ادامه آن تا پارس آباد شروع شود.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی همچنین ضمن قدردانی از تلاش‌های کارکنان وزارت راه و شهرسازی در بخش‌های مختلف از وزیر راه و شهرسازی خواست فوق‏العاده خاص کارکنان این وزارتخانه در سریع‌ترین زمان تخصیص و در حکم کارگزینی آن‌ها اعمال شود.

بدری از تلاش‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در استان قدردانی کرد و در عین حال گفت: وضعیت راه‌های روستایی اردبیل خوب نیست و نیاز به بهسازی و آسفالت و برخی حوزه‌ها هم نیازمند ارتقا هست.

تصادف موتور

آمار تصادفات جاده ای اردبیل بالاتر از میانگین کشوری

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/257742

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *