http://didshahr.ir/257249

06:07 :: 1401/11/23

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: ۴۹ طرح ملی در استان اردبیل از ردیف اعتبارات بودجه ای بهره مند هستند.

داود شایقی

داود شایقی

داود شایقی اظهار کرد: تدوین لایحه بودجه ۱۴۰۲ از شهریورماه شروع شده بود که با ابلاغ بخشنامه ها و دستورالعمل ها به استان ها ما نیز در قالب۴۹ طرح ملی پیشنهادات خود را ارائه کردیم.

وی از رایزنی های جدی به همراه نمایندگان استان برای تصویب منابع مورد نیاز با هدف تکمیل طرح های ملی خبر داد و خاطرنشان کرد: کار در این حوزه به صورت شبانه روزی انجام شده و امیدواریم در تصویب نهایی بودجه در مجلس همراهی نمایندگان استان را شاهد باشیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل عمده این طرح های ملی را راه آهن اردبیل – میانه، توسعه بزرگراه ها، پایاب سد خداآفرین، عمارت و گیوی، طرح های توسعه فاضلاب و پروژه های زیرساختی شهرک های صنعتی و همچنین طرح های بهداشتی و درمانی عنوان و تصریح کرد: با تک تک نمایندگان استان رایزنی ها انجام شده تا این طرح ها در بودجه سال آینده از ردیف اعتباری مناسب بهره مند شوند.

شایقی عضویت دو نماینده استان را در کمیسیون تلفیق یادآور شد و بیان کرد: این اقدام ارزشمند فرصت خوبی را فراهم کرده تا طرح های اولویت دار استان از بودجه ملی مناسب بهره مند شوند.

وی گفت: بودجه سال آینده نسبت به بودجه سال جاری از منابع بیشتر برخوردار است و همچنان اولویت اصلی راه آهن و توسعه بزرگراه ها خواهد بود.

تدوین برنامه هفتم با رویکرد عدالت محوری

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل از تدوین سند توسعه اشتغال ۶۰۰ روستا خبر داد و بیان کرد: در کنار تهیه سند آمایش استان سند توسعه ای شهرستان ها و روستاهای استان تهیه شده تا با اجرای طرح های اولویت دار جلوی مهاجرت و یا کم رونقی روستاها گرفته شود.

شایقی افزود: تهیه و ابلاغ سند آمایش استان به همراه سند توسعه شهرستان ها و روستاها چشم اندازی روشن پیش روی ما گشوده تا در تهیه برنامه هفتم توسعه و ارائه پیشنهادات مناسب حرکت های موثری را انجام دهیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل تصریح کرد: ما از ظرفیت های بودجه و ردیف های ملی به ویژه تهاتر نفت و سایر منابع بانکی استفاده می کنیم تا پروژه های نیمه تمام هرچه سریعتر تکمیل و راه اندازی شود.

برنامه و بودجه plan and budget

تهیه سند توسعه اشتغال ۶۰۰ روستا در اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/257249

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *