http://didshahr.ir/256803

07:20 :: 1401/11/09

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: تعداد مشترکینی که گازبهای رایگان دریافت کردند از ابتدای سال گذشته تا به حال به بیش از ۴۸ هزار مشترک می رسد.

۴۸ هزار مشترک گاز هیچ پولی پرداخت نمی‌کنند

وی افزود: برای واگذاری رایگان انشعاب گاز به جامعه هدف این مجموعه در راستای اجرای ماده ۸۰ قانون برنامه ۵ ساله ششم توسعه، آمادگی کامل داریم و در همین راستا در ۱۰ ماهه نخست امسال تعداد ۱۵۲ انشعاب گاز به مجموعه مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی واگذار شده است.

سیدمتین با بیان اینکه خدمات حمایتی در راستای تلاش برای توانمند شدن خانواده‌های مددجویان ارائه می‌شود، ادامه داد: در ۱۰ ماه نخست امسال ۹۲ انشعاب گاز رایگان برای خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و ۶۰ انشعاب گاز به خانواده‌های محترم تحت پوشش بهزیستی به صورت رایگان ارائه شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل در رابطه با محاسبه مبلغ گازب‌ها برای جامعه هدف تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی با بیان اینکه طبق بند (ک) تبصره ۱۵ بودجه سال ۱۴۰۱، گاز مشترکان کم مصرف تحت پوشش این دو نهاد رایگان است، افزود: تعداد مشمولین مددجویان جهت برخورداری از مزایای گازب‌های رایگان مددجویان کم مصرف که از ابتدای سال گذشته تا به حال به شرکت گاز معرفی شده‌اند در مجموع بیش از ۴۸ هزار مشترک بوده و کل مبلغ بخشودگی گازب‌های این مددجویان بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال در این مدت بوده است.

وی خدمات ارائه شده به خانواده‌های تحت پوشش را در راستای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت گاز در عنوان کرد: در یک سال گذشته شرکت گاز استان با اجرای طرح لوله‌کشی داخلی منازل مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی به تعداد ۶۳۴ مورد بیش از ۳۴ هزار میلیون ریال در این طرح هزینه کرده است.

علمک گاز

۱۵۲ انشعاب گاز به مددجویان اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/256803

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *