http://didshahr.ir/256358

05:02 :: 1401/10/28

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل از تقویت بازارچه‌های مشاغل خانگی و ارتقای کیفیت غرفه‌های این بازارچه‌ها در فرهنگسراها خبر داد.

بازار قیصریه اردبیل

اباصلت ابراهیمی در نشست کارگروه کارآفرینی که با حضور نماینده غرفه‌داران سه‌شنبه بازار در فرهنگسرای بانوان و خانواده شهرداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: به‌منظور حمایت از بانوان شهر در راستای درآمدزایی و توانمندسازی، جایگاه غرفه‌های سه‌شنبه بازار فرهنگسرای بانوان شهرداری اردبیل ارتقا می‌یابد.

وی افزود: در این نشست ضمن تعیین مسؤول کارآفرینی، مقرر شد جایگاه بازارچه‌ها در فرهنگسراها و توانمندسازی غرفه‌داران تقویت شده و محصولات خانگی بیش‌تری با کیفیت بالا برای شهروندان ارائه شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل به پیگیری و تعاملات لازم با نهادهای مرتبط برای جذب حمایت از بانوان و توانمندسازی این قشر از جامعه تأکید کرد و گفت: سه‌شنبه بازار حدود یک‌سال است که سه‌شنبه هر هفته و در مناسبت‌هایی از جمله شب یلدا، عید نوروز و سایر مناسبت‌ها در فرهنگسرای بانوان برپا می‌شود و فرهنگسرای سوم خرداد نیز نمایشگاه محصولات خانگی و صنایع‌دستی را در ماه‌های گذشته برپا کرده بود.

ارتقای سه‌شنبه بازار فرهنگسرای بانوان شهرداری اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/256358

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *