http://didshahr.ir/253780

06:05 :: 1401/08/22

رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان پارس‌آباد از معرفی ۷ نفر متخلف شکار و صید در شهرستان پارس آباد به مراجع قضایی خبر داد.

دستگیری

 

شاهین جهانگیرزاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی هفته اخیر یگان حفاظت محیط‌زیست شهرستان پارس‌آباد، با گشت و کنترل و جلوگیری از شکار و صید غیرمجاز و آلودگی‌های زیست‌محیطی و همچنین تخریب و تصرف مناطق تحت مدیریت اداره کل حفاظت محیط زیست، ۷ نفر از متخلفان شکار و صید غیرمجاز را دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی نمودند.

وی افزود: از متخلفین تعداد ۵ قبضه اسلحه شکاری ساچمه‌زنی مجاز و ۱ قبضه اسلحه بادی به‌همراه لاشه ۹ قطعه انواع پرنده وحشی (۵ قطعه فاخته، یک قطعه کبوتر وحشی، ۲ قطعه یاکریم و یک قطعه سار) کشف و ضبط شد.

رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان پارس‌آباد تصریح کرد: با توجه به ممنوعیت هرگونه شکار و صید جانوران وحشی، یگان حفاظت محیط زیست شهرستان پارس‌آباد با پایش کامل مناطق و زیستگاه‌های طبیعی، هرگونه تخلف در این زمینه را شناسایی و با متخلفین طبق قوانین و مقررات شکار و صید برخورد می‌نمایند.

وی از عموم مردم شهرستان‌های پارس‌آباد و اصلاندوز تقاضا کرد تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف زیست‌محیطی موضوع را سریعا به سامانه ۱۵۴۰ و یا اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان پارس‌آباد اطلاع‌رسانی کنند.

دستگیری

صیادان متخلف در پارس آباد دستگیر شدند

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/253780

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *