http://didshahr.ir/253685

05:21 :: 1401/08/21

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل گفت: کرونا دوباره در استان اردبیل با عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عادی‌انگاری مردم در حال شیوع و گسترش است.

کرونا

علی محمدیان اردی در رابطه با آخرین وضعیت کرونایی استان اظهار کرد: کرونا دوباره در استان اردبیل با عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عادی‌انگاری مردم در حال شیوع و گسترش است که هم اکنون براساس آمار بهداشت شهرستان اصلاندوز در وضعیت زرد کرونایی به سر می‌برند.

وی با بیان اینکه نگرانی از بابت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و افزایش تدریجی موارد ابتلاء به بیماری وجود دارد، ادامه داد: از اهالی این شهرستان درخواست داریم تا مراقب بیشتری در خصوص مسائل بهداشتی داشته باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل با اشاره به لیست کامل رنگبندی کرونایی در استان اردبیل افزود: براساس آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرستان‌های اردبیل، پارس‌آباد، مشگین‌شهر، بیله‌سوار، خلخال، کوثر، گرمی، سرعین، نمین و نیر در وضعیت آبی قرار دارند.

محمدیان اردی بیان کرد: از عموم هم استانی‌ها درخواست می‌کنیم دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند و افرادی که بیش از ۶ ماه از آخرین دوز واکسن کرونا آنها گذشته است حتماً جهت تزریق واکسن به مراکز تزریق واکسن مراجعه کنند.

وی به شیوع و گسترش آنفلوانزا نیز در بین کودکان تصریح کرد: استفاده از ماسک، شستن دست‌ها و رعایت تهویه در اماکن پرتجمع باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد و در کنار این موارد، ضرورت آموزش عمومی و واکسیناسیون افراد پرخطر باید در اولویت باشد.

سی تی اسکن کرونا

کرونا دوباره در اردبیل در حال گسترش است

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/253685

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *