http://didshahr.ir/253338

06:53 :: 1401/08/14

فرماندار اردبیل از برنامه‌ریزی برای تحت پوشش قرار دادن ۱۰هزار اردبیلی در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان خبر داد.

بیمه

سیدمحمد اعتماد در نشست ستاد توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان، اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی در شهرستان اردبیل، ۱۰هزار نفر دیگر تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان قرار می‌گیرد که این امر باهمت دستگاه‌های مربوطه و بخشداری‌‌ها، دهیاری‌ها، شهرداری‌ها تحقق می‌یابد.

وی با اشاره به مزایای بیمه اجتماعی روستایی افزود: هزینه این بیمه نسبت به سایر بیمه‌ها بسیار کم بوده و دولت دو سوم آن را پرداخت می‌کند.

فرماندار اردبیل تصریح کرد: خدمات بازنشستگی و از کار افتادگی نیز شامل این بیمه می‌شود؛ حداقل پرداخت هزینه سالیانه این بیمه توسط افراد ۶۰۰هزار تومان و حداکثر یک میلیون و ۶۰۰هزار تومان است.

اعتماد ادامه داد: نیاز است برای آگاهی مردم به ویژه در مناطق روستایی، محروم و کم برخوردار خدمات بیمه اجتماعی تببین شود تا افراد واجد شرایطی که تحت پوشش بیمه نیستند نسبت به تحت پوشش قرار گرفتن در این بیمه تشویق شوند.

فرماندار اردبیل بیان کرد: دولت قصد دارد با اجرای این طرح از خانواده‌های روستایی و کم برخوردار حمایت کند.

اعتماد عنوان کرد: موسسات خیریه و نهادهای مردمی و فرهنگی باید علاوه بر اقدامات خیرخواهانه در راستای جذب خیرین برای تحت پوشش قرار دادن بیمه افراد کم برخوردار و کاهش آسیب‌های اجتماعی تلاش کنند.

وی از تشکیل کارگروه ویژه برای توسعه بیمه روستایی در شهرستان اردبیل خبرداد و گفت: دراین راستا باید اقدامات عملی انجام شود.

اعلام شرایط پوشش بیمه کشاورزی در اردبیل

اعلام شرایط پوشش بیمه کشاورزی در اردبیل

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/253338

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *