http://didshahr.ir/253094

12:27 :: 1401/08/08

مدیر پایانه مرزی بیله‌سوار گفت: بیش از ۴۴ هزار نفر مسافر از مرز بیله‌سوار در هفت ماهه گذشته تردد کرده‌اند.

قاچاق کالا

لطف‌الله بابایی در بازدید از پایانه مرزی بیله‌سوار با اشاره به تردد بیش از ۴۴ هزار نفر مسافر از مرز بیله‌سوار اظهار کرد: این میزان تردد در هفت ماهه گذشته اتفاق افتاده است که افزایش ۲۳۶ درصدی تردد مسافر از پایانه مرزی بیله‌سوار را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۲ هزار و ۷۴۱ نفر ایرانی و ۴۱ هزار و ۳۶۵ نفر نیز خارجی بوده‌اند، افزود: مسافران ایرانی به صورت پیاده و مسافران خارجی نیز با اتوبوس تردد کرده اند. افزود: نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۱۳ هزار و۱۴۲ نفر مسافر ایرانی و خارجی از پایانه مرزی بیله‌سوار تردد کرده بودند.

مدیر پایانه مرزی بیله‌سوار بیان کرد: همچنین در این مدت بیش از ۱۹ هزار نفر مسافر خارجی وارد مرز بیله‌سوار شده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل که حدود ۷ هزار و ۲۳۹ نفر بود ۱۶۴ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

بابایی افزایش ۲۷۷ درصدی مسافران خروجی خارجی را از پایانه مرزی بیله سوار یادآور شد و گفت: ۲۲ هزار و ۲۷۷ نفر مسافر خارجی از مرز بیله‌سوار خارج شده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل که حدود ۵ هزار و ۹۰۰ نفر بود، افزایش چشمگیری را نشان می‌دهد.

وی همچنین از افزایش ۵۰ درصدی تردد وسیله نقلیه از پایانه مرزی بیله‌سوار خبر داد و گفت: در مدت مشابه سال گذشته ۴۵ هزار و ۹۷۱ دستگاه از مرز بیله‌سوار تردد کرده بودند.

مسافر اتوبوس Bus passenger 

افزایش تردد مسافر از مرز بیله سوار

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/253094

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *