http://didshahr.ir/252982

05:00 :: 1401/08/04

استاندار اردبیل گفت: اشتغال ۷۰۰ نفری در مجموعه صنعتی تولید اسباب‌بازی و تجهیزات ورزشی ‌استان ‌در دستور کار قرار گرفته است.

سید حامد عاملی

سید حامد عاملی در آیین کلنگ‌زنی ۲ واحد تولیدی در شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل اظهار داشت: برنامه‌ریزی در راستای توسعه صادرات اقتصاد استان توانسته تحول‌آفرینی را به دنبال داشته باشد و توانمندسازی را در سطح استان هموار کند که به همین منظور نیازمند استفاده از تمامی ظرفیت‌ها هستیم.

وی بیان کرد: توجه و تمرکز بر روی تولید و ثروت‌آفرینی و اقتصاد مطلوب نخواهد بود مگر این که بتوانیم در مسیر تحول‌افزایی گام برداریم و مشکلات و موانع موجود را در این زمینه برطرف کنیم که این موضوع به نوبه خود حائز اهمیت و اساسی است و باید برنامه‌های تحول‌افزا در استان به عنوان مهم‌ترین رکن تولید و توجه به اشتغال و صادرات مبنای کار باشد.

استاندار اردبیل ادامه داد: تکیه برمحورهای اساسی برای پیمودن مسیر توسعه و توانمندی استان ایجاد کننده یک شرایط پایدار و مطلوب را به دنبال دارد و در این زمینه توجه به تولید و اشتغال و صادرات برای رساندن استان به مسیر توسعه و توانمندی استان یک اولویت مهم و اساسی است که باید مبنای کار باشد.

عاملی تصریح کرد: تحقق برنامه‌های تحول‌زا در استان اردبیل با تکیه بر ظرفیت بخش خصوصی تولید، اشتغال و صادرات را متحول کرده و در این زمینه باید پشتیبانی‌های لازم و زیرساخت‌های مورد نیاز در این زمینه فراهم شود تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل پوشانده و مشکلات و موانع را برطرف کنیم.

وی اظهار کرد: تقویت جبهه تولید منبع مناسبی برای ایجاد زیرساخت‌ها در حمایت و پشتیبانی از تولید به استان را دارد که به همین منظور توجه به واحدهای توسعه‌ای در شهرک‌های صنعتی مد نظر قرار گرفته و با توجه به اینکه اردبیل جزو استان‌های قطب در تولید اسباب‌بازی و تجهیزات ورزشی است بنابراین رعایت الگوها و استانداردهای ملی و بین‌المللی باید در حوزه صادراتی مد نظر باشد.

استاندار اردبیل افزود: اشتغال ۷۰۰ نفری در مجموعه صنعتی تولید اسباب‌بازی و تجهیزات ورزشی در استان اردبیل از اهم مواردی است که در دستور کار قرار گرفته و پیش‌بینی می‌شود تا نیمه نخست سال آینده عملیات اجرایی این طرح‌ها تحقق یافته و این پروژه‌ها مورد افتتاح قرار می‌گیرد.

عاملی ادامه داد: اقتصاد استان در اولویت اول مربوط به بخش کشاورزی، زراعی، باغی و دامی متمرکز شده که در این زمینه تقویت صنایع تبدیلی، فرآوری و بسته‌بندی مناسب نیازمند همت و تلاش جدی است.

اشتغال در کارگاه صنعتی

اشتغال ۷۰۰ نفری در مجموعه صنعتی اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/252982

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *