http://didshahr.ir/252833

04:03 :: 1401/07/27

آیدین هاشمی اظهار کرد: انجام عملیات راهداری زمستانی را در فصول سرما و بارش از وظایف و ماموریت‌های مهم راهداران در محورهای مواصلاتی است.

برف روبی جاده

معاون راهداری استان اردبیل گفت: ۱۵ هزار تن ماسه و نمک در انبارهای راهدارخانه‌های استان ذخیره شده است.

آیدین هاشمی اظهار کرد: انجام عملیات راهداری زمستانی را در فصول سرما و بارش از وظایف و ماموریت‌های مهم راهداران در محورهای مواصلاتی است.

وی افزود: با هدف انجام تمهیدات لازم و آمادگی برای انجام این وظیفه خطیر راهداری استان اردبیل نسبت به تهیه و انبار ۱۵ هزار تن ماسه و نمک اقدام کرده است.

معاون راهداری استان اردبیل تصریح کرد: راهداران در ۲۶ راهدارخانه ثابت و سیار و گردنه‌های برفگیر با تجهیزات کامل به‌صورت شبانه‌روزی در خدمت مردم خواهند بود.

۲۳۳هزار متر مربع از راه‌های روستایی اردبیل لکه‌گیری شده است

هاشمی بیان کرد: در جهت ارتقای ایمنی راه‌ها ۲۳۲ هزار متر مربع از راه‌های اصلی، فرعی و روستایی استان در ۶ ماه گذشته لکه‌گیری شده است.

وی با بیان این‌که طی ۶ ماه گذشته سال جاری راهداران ۹۰ کیلومتر از راه‌های استان را روکش آسفالت کرده‌اند ادامه داد: در این مدت ۴۳هزار متر مربع قشر رگلاژی در محورهای مواصلاتی استان اجرا شده است.

معاون راهداری استان اردبیل از انجام ۱۰۴ هزار متر مکعب عملیات شن‌ریزی در راه‌های شنی و شانه راه‌های استان اردبیل خبر داد و گفت: راهداران ۲۵هزار متر از راه‌های آسفالته استان را در ۶ ماهه گذشته درزگیری کرده‌اند.

گریدر برف روبی

انجام عملیات راهداری زمستانی در اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/252833

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *