http://didshahr.ir/252830

04:10 :: 1401/07/27

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از آمادگی کامل نیروهای امدادی و تمهیدات لازم به منظور ارایه خدمات گازرسانی به منظور عبور از فصول سرد اردبیل خبرداد.

میرسعید سیدمتین

 

میر سعید سید متین با اعلام آمادگی کامل واحدهای عملیاتی و ستادی جهت گذر از فصول سرد سال اظهار کرد: براساس برنامه ریزی ها و با توجه به تجربیات سالهای گذشته با تمهیدات انجام گرفته در خصوص مقاوم سازی و پایداری شبکه های گازرسانی تلاش می کنیم زمستان امسال را بدون مشکل سپری کنیم.

وی به اقدامات شرکت گاز استان اردبیل در خصوص تعمیرات اساسی و اورهال همه ایستگاه های تقلیل فشار گاز اشاره کرد و گفت: با برنامه ریزی های انجام گرفته در طول سال در حوزه تعمیرات و ابزار دقیق برنامه های منسجمی را به منظور اورهال ایستگاههای تقلیل فشار انجام داده ایم و در موارد ضروری نسبت به تعمیر و تعویض شیرها و تجهیزات، مقاوم سازی تاسیسات گاز برای برطرف کردن ایرادات ممکن و ارتقاء ضریب پایداری شبکه ها اقدام شده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل به آمادگی همه نیروهای امدادی و عملیاتی برای ارایه خدمات به بیش از ۵۳۰ هزار مشترک و گذر از زمستان خاطرنشان کرد: شرکت گاز استان اردبیل در حوزه های فنی و امدادی از تمام توان خود در جهت حفظ پایداری شبکه های گاز بهره می‌گیرد به طوری که در صورت همراهی مشترکین در مدیریت مصرف گاز طبیعی می تواند زمینه ساز حفظ تعادل و تأمین پایدار جریان گاز در استان می شود. چرا که ضرورت رعایت دمای رفاه در محیط استفاده از گرمایش گاز مورد تأکید قرار می گیرد.

وی مدیریت مصرف گاز از سوی مشترکین را خواستار شد و افزود: صرفه‌جویی یکی از اقدامات بسیار مهّم است که نیازمند عزم همگانی بوده و هر اندازه مشترکین حضور فعال در مصرف بهینه سوخت داشته باشند به همان اندازه صنایع وابسته به گاز از جمله نیروگاه ها و جایگاههای CNG با محدودیت و قطعی گاز مواجه نخواهند شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل مصرف بهینه و ایمن را از مشترکین گاز طبیعی خواستار شد و گفت: در فصول سرد سال شاهد افزایش حوادث مربوط به گاز طبیعی هستیم که عمدتاً ناشی از سهل انگاری و استفاده ناایمن از تجهیزات می باشد که در این راستا علاوه بر فرهنگ سازی استفاده ایمن از گاز طبیعی، از کلیه مشترکین در استان درخواست می شود.

سیدسعید سید متین:ارایه خدمات گازرسانی به منظور عبور از فصول سرد اردبیل

ارایه خدمات گازرسانی به منظور عبور از فصول سرد اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/252830

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *