http://didshahr.ir/252342

12:13 :: 1401/07/14

شهردار اردبیل از بهره‌برداری پارک کوثر به مساحت بیش از ۲ هزار مترمربع در روزهای آتی خبر داد.

محمود صفری

محمود صفری در بازدید از پروژه‌های عمرانی منطقه ۲ شهرداری اردبیل اظهار کرد: پارک کوثر به مساحت بیش از ۲هزار و ۳۰۰ متر مربع در روزهای آتی افتتاح و با تجهیزات لازم در اختیار اهالی قرار می‌گیرد، این پارک در طی ۴ ماه آماده شد.

وی با بیان اینکه افتتاح این پارک بخشی از برنامه‌های پیش‌بینی شده شهرداری در این کوثر است، افزود: در راستای افزایش سرانه فضای سبز و ایجاد محیطی زیبا برای شهروندان، شهرداری اردبیل ایجاد پارک‌های دیگر به مساحت ۷ هکتار در کوثر را در برنامه‌های سال جاری و ۱۴۰۲ دارد.

شهردار اردبیل ادامه داد: همچنین خیابان شهید نصراللهی محله نیاز که یکی از خیابان‌های مهم این منطقه بود به‌صورت کامل بازگشایی شد.

صفری با اشاره به سایر پروژه‌های در حال اجرا در منطقه ۲ شهرداری اردبیل، تصریح کرد: عملیات اجرایی پارک بعثت نیز از امروز آغاز شده و در صورت مساعد بودن شرایط جوی تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید‌، در حال حاضر عملیات اجرایی در مرحله آماده‌سازی زیر‌ساخت‌ها است.

وی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا اعتبار لازم جهت توسعه فضای سبز شهر را تامین کنیم، افزود: توسعه فضای سبز شهر با هدف افزایش سرانه فضای سبز از اولویت‌های مدیریت شهری است.

زن و شوهر سالمند در پارک older Couple In The Park

بهره برداری از پارک کوثر در اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/252342

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *