http://didshahr.ir/247418

12:12 :: 1401/06/04

سردار هوشنگ حسینی گفت: در حوزه نزاع دسته جمعی و درگیری وضعیت استان مطلوب بوده و در سال های اخیر ۵۰ درصد کاهش یافته است.

نزاع دسته جمعی در اردبیل 50 درصد کاهش یافت

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: اردبیل یکی از استان‌های امن کشور بوده و میزان‌ وقوع انواع جرایم در آن پایین‌تر از دیگر مناطق می‌باشد.

سردار هوشنگ حسینی در آیین معارفه فرمانده جدید انتظامی شهرستان بیله‌سوار مغان اظهار کرد: فضای عمومی جامعه و نیز اقدامات ماموران انتظامی در این استان موجب کاهش انواع جرایم شده و بر اساس ارزیابی‌های انجام شده شهروندان از عملکرد پلیس رضایت دارند.

وی افزود: در حوزه نزاع دسته‌جمعی و درگیری وضعیت استان مطلوب بوده و در سال‌های اخیر ۵۰ درصد کاهش یافته است.

فرمانده انتظامی استان اردبیل خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی استان اردبیل در سه سال اخیر بیش از ۲۰ تشویق در سطح ملی شده کسب کرده است.

حسینی همچنین از افزایش ۱۵ تا ۱۰ درصدی مواد مخدر در استان خبرداد و گفت: تامین امنیت وظیفه نیروی انتظامی بوده و ماموریت عملیاتی روزانه این سازمان ۹۰۰ مورد در روز است.

اردبیل جزو سه استان برتر کشور است

او گفت: با نظرسنجی‌های عمومی در بین آحاد مردم ، نیروی انتظامی استان در مولفه‌های میزان اعتماد، وجدان کاری، وظیفه‌شناسی، حسن عملکرد و پاسخگویی به نیازهای مردم، کیفیت خدمات‌رسانی و دگرخواهی رتبه نخست در کسب رضایت‌مندی مردم را کسب کرده و این نشان می‌دهد که نیروی انتظامی از طریق رویکرد توسعه اجتماعی به پلیس جامعه محور تبدیل شده است.

در این مراسم با قدردانی از سرهنگ همت اللهیاری ، سرهنگ فیروز محمودی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان بیله‌سوار منصوب شد.

کاهش 50 درصدی نزاع دسته جمعی در اردبیل

کاهش 50 درصدی نزاع دسته جمعی در اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/247418

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.