نایلون استرچ: خرید بهترین نایلون استرچ پی وی سی

w w w . s‌‌‌‌‌‌ ‌a‌‌‌‌‌ v a l a n k h a b a r . i r

یکی از بهترین انواع آن ها که در نظر افراد مختلف یکی از بهترین انواع نایلون استرچ به شمار می‌آیند، نایلون استرچ pvc یا همان استرچ غذایی است. این استرچ ها هم کمک بسیار زیادی در بسته بندی مواد غذایی می کنند، هم باعث صرفه جویی در مواد غذایی و هزینه‌های بسیار زیادی می شوند. به همین دلیل است که جزو محبوب‌ترین نایلون استرچ های موجود هستند.

R13 125

استرچ نایلون پی وی سی چیست؟

پیشرفت در تولید مواد پلیمری مختلف ما را به تحول بزرگی در صنعت بسته بندی سوق داده است. امکان استفاده از مواد اولیه مختلف به ما این امکان را می دهد که در نهایت به ویژگی های خاصی دست پیدا کنیم که برای بسته بندی بسیار مناسب خواهند بود. در این میان، دانش استرچ نایلون پی وی سی و کاربرد آن باعث می شود تا محصولات مختلف در این زمینه را بهتر بشناسیم. استرچ فیلم یا نایلون برای پالت های کششی یکی از محصولاتی است که در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. از طرفی انواع سلفون هایی که می توان گفت در یک دسته قرار می گیرند، گزینه های بسیار مناسبی برای استفاده محدودتر به عنوان مثال مصرف خانگی هستند.

استفاده از نایلون استرچ ها چه مزایایی دارد؟

استفاده از نایلون استرچ ها مزایای بسیاری را برای ما فراهم می کند که قبل از خرید و استفاده باید با آنها آشنا شویم. مزایا و ویژگی های اصلی این محصولات عبارتند از:

 • دارای خاصیت چسبندگی هستند که باعث می شود به خوبی دور محصول بپیچند و از ورود عوامل خارجی مانند گرد و غبار و غیره جلوگیری کند.
 • تنظیم میزان رطوبت و اکسیژن داخل بسته که به شما کمک می کند سبزیجات یا میوه ها را در داخل بسته بندی بهتر و طولانی تر نگهداری کنید.
 • بوی بد طولانی ندارد که به شما امکان می دهد مواد غذایی یا محصولات بهداشتی را برای مدت طولانی نگهداری کنید.
 • سازگاری بالا با استانداردهای بهداشت جهانی، به همین دلیل تولیدکنندگان برای دریافت مجوزهای بهداشتی لازم مشکلی ندارند.
 • دارای خاصیت ضد تبخیر هستند که از ایجاد رطوبت بیش از حد برای دستگاه ها یا محصولات مختلف جلوگیری می کند.

البته این نکته بسیار مهم را نباید فراموش کرد که وجود این مزیت ها در شرایطی امکان پذیر است که از مواد اولیه مرغوب برای تولید نایلون استرچ استفاده شود.

از استرچ نایلون های پی وی سی در چه جایی استفاده می شود؟

یکی از کاربردهای اصلی این محصولات بسته بندی انواع محصولات غذایی است. با استفاده از استرچ فیلم می توانیم اجازه دهیم هوا و اکسیژن کافی به محصولات مختلف به ویژه غذاهای تازه برسد و روند فساد آنها را به تاخیر بیندازیم. بنابراین می توان از این محصولات برای بسته بندی مواد غذایی، محصولات بهداشتی و انواع محصولات دارویی استفاده کرد. سایر موارد استفاده از سلفون و نایلون استرچ عبارتند از:

 • بسته بندی مواد غذایی منجمد یا خشک شده.
 • بسته بندی مواد غذایی و مواد خوراکی که توسط رستوران ها و غذاخوری ها در اختیار مشتریان قرار می گیرند.
 • بسته بندی انواع لبنیات مانند پنیر
 • بسته بندی انواع گوشت مانند ماهی، گوشت قرمز یا مرغ
 • بسته بندی سبزیجات و میوه جات
 • بسته بندی شیرینی و نان
 • می توان از آن برای مصارف خانگی برای نگهداری طولانی مدت مواد غذایی مختلف نیز استفاده کرد.

R13 126

مواد اولیه و ساختار و خواص نایلون های پی وی سی کششی:

یک نوع نایلون استرچ مواد غذایی همانطور که از نامش پیداست، از PVC یا پلی اتیلن ساخته شده است. لازم به ذکر است که نوع پی وی سی این محصول با چسبندگی بیشتر همراه بوده و به همین دلیل از محبوبیت بسیار بیشتری برخوردار است. در تهیه این محصولات باید از استرچ مواد غذایی برای جلوگیری از ورود هرگونه آلودگی و انتقال آن به غذا با رعایت بالاترین اصول بهداشتی استفاده شود.

 

هر رول از این محصولات 1000 متر است و در عرض های 400 میلی متر و 500 میلی متر در بازار موجود است. فیلم استرچ کششی پی وی سی برای مواد غذایی باید بی رنگ و شفاف باشد. کشسانی مورد نظر برای این محصولات نیز 350 درصد است. مواد تشکیل دهنده نوار پی وی سی عبارتند از:

 

 • گرانول پی وی سی
 • رزین اپوکسی
 • روغن دی اکتیل آدیپات
 • رول مقوا
 • تثبیت کننده

نایلون استرچ غذایی خود را از کجا خریداری کنیم؟

مهم ‌ترین نکته‌ای را که باید مدنظر قرار دهید این است که این نایلون استرچ غذایی پی وی سی خود را از یک شرکت فوق العاده مطمئن و معتبر خریداری کنید. چرا که یک نکته ی بسیار حساسی که وجود دارد این است که این نایلون ها باید فوق العاده با کیفیت باشند. چرا که شما قرار است غذای خود را داخل این آنها قرار دهید و به وسیله ی این استرس‌ها چند ماه غذای شما از خراب شدن به دور بمانند. پس حتماً باید جنسی فوق العاده باکیفیت را خریداری کنید.

ما بر اساس تجربیاتی که خودمان داریم شرکت پوشش پلاستیک صائن را به شما معرفی می کنیم. در این شرکت افرادی متخصص وجود دارند که به طور تخصصی بر روی انواع مختلف نایلون استرچ های غذایی و pvc و نایلون های گلخانه ای فعالیت بسیار زیادی دارد.

R13 127

امیدواریم که شما هم خرید بسیار خوبی از این شرکت داشته باشید.

منبع : https://pooshesh-plastic.ir/

شماره خبر : 248626 - یکشنبه 12 تیر 1401 ساعت 12:18:05
1400 copyright.