http://didshahr.ir/267471

09:28 :: 1403/04/03

 خبرنگاران استان اردبیل از شرکت تجارت دوخت برتر سبلان بازدید و  از نزدیک در جریان فعالیت این کارخانه قرار گرفتند.

اکبر خدامی

اکبر خدامی

 مدیرعامل شرکت تجارت دوخت برتر سبلان در ابتدای سخنان خود ضمن خوش آمد گویی اظهار کرد:  با ورود بانک تجارت و مدیریت شایسته طبقه بندی مشاغل و حمایت از نیروی انسانی به عنوان اصلی ترین سرمایه هدف گذاری شد.

اکبر خدامی بیان کرد: هم چنان میشود به مدت ۱۰ سال با مدیریت بانک تجارت و دستگاه های پیشرفته می توان مجموعه تجارت دوخت به فعالیت خود ادامه  داد.
وی یادآور شد: ۹۵۰ نفر پرسنل مشغول فعالیت و مالک اصلی  شرکت بانک تجارت شرکت مولد سازی می باشد.
خدامی تصریح کرد:خطوط دیگر این کارخانه به تدریج وارد سیستم تولید خواهند شد ولی لازمه صادرات محصول بازاریابی مناسب است که با استخدام نیروهای زبده در حوزه بازاریابی و بازرگانی می توان علاوه بر تأمین نیاز داخلی، به صادرات محصولات این کارخانه نیز امیدوار هستیم.
مدیرعامل شرکت تجارت دوخت برتر سبلان افزود: سالن کشو بافی انواع  لباس های پولیور تولید شده و سالن دوزندگی اگه به مرحله تولید برسد جایی تقدیر دارد.
خدامی یادآور شد: متأسفانه در سال های گذشته این کارخانه به محل آزمون و خطا تبدیل شده بوده و شرایط بحرانی را تجربه می کرد که با ورود بانک تجارت و مدیریت شایسته طبقه بندی مشاغل و حمایت از نیروی انسانی به عنوان اصلی ترین سرمایه هدف گذاری شد.

وی گفت: کارخانه ریسندگی به عنوان خط مقدم و پیشران مجموعه کارخانجات تجارت دوخت برتر سبلان می‌باشد.

مدیرعامل شرکت تجارت دوخت برتر سبلان بیان کرد: ظرفیت تولید اسمی واحد ریسندگی حدود ۱۰ تن نخ تمام پنبه‌ای بوده که توانایی تولید نخ مورد نیاز کارخانجات بافندگی را دارد.
خدامی ادامه داد:  کارخانه ریسندگی به عنوان خط مقدم و پیشران مجموعه کارخانجات تجارت دوخت برتر سبلان می‌باشد.
مدیرعامل شرکت تجارت دوخت برتر سبلان تاکید کرد:  ماشین‌آلات کاردینگ از مهم‌ترین بخش‌های ریسندگی است که با برخورداری از تکنولوژی‌های نوین عملیات صاف، موازی و تمیز کردن الیاف را در حد بالا بر عهده دارد.
a258

خروجی پساب شرکت در سال جاری در محدوده استاندارد بوده است

خدامی با بیان اینکه خروجی پساب شرکت در سال جاری در محدوده استاندارد بوده است، ادامه داد:  به مدت ۱۰ سال با مدیریت بانک تجارت و دستگاه های پیشرفته می توان مجموعه تجارت دوخت به فعالیت خود ادامه  داد.
وی با اشاره به اینکه بانک تجارت تمامی بدهی ها را پرداخت کرد، افزود: ۲۰۳ میلیارد تومان مطالبات معوق پرسنل و سازمان تامین اجتماعی پرداخت شد و ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه در گردش از سوی بانک پرداخت شد.
مدیرعامل شرکت تجارت دوخت برتر سبلان عنوان کرد: قطعی برق هزینه زیادی به تولیدکنندگان وارد می کند و درصدد خرید ژنراتور هستیم.
a13 1
خبرنگار: عفت آقایاری
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/267471

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *