http://didshahr.ir/267465

08:35 :: 1403/04/03

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: سال گذشته مقدار سه میلیون ۲۳۸ هزار لیتر سوخت ​هواپیمایی در سطح استان به فروش رسیده که نشان از افزایش ۱۳ درصدی مصرف این فرآورده در مقایسه با سال ۴۰۱ دارد.

حجت مدنی
 مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل ضمن اعلام خبر فوق گفت: سال گذشته مقدار سه میلیون ۲۳۸ هزار لیتر سوخت ​هواپیمایی در سطح استان به فروش رسیده که نشان از افزایش ۱۳ درصدی مصرف این فرآورده در مقایسه با سال ۴۰۱ دارد.
سید حجت مدنی مدیر منطقه گفت: سال گذشته مقدار سه میلیون ۲۳۸ هزار لیتر سوخت هواپیمایی در سطح استان به فروش رسیده که نشان از افزایش ۱۳ درصدی مصرف این فرآورده در مقایسه با سال ۴۰۱ دارد.
سید حجت مدنی افزود: آمار تعداد پرواز ها از یک هزار و ۹۴ فروند در سال ۴۰۱ به یک هزار و ۲۲۲ پرواز در سال ۴۰۲ افزایش یافته است.
مدیر منطقه اردبیل عملکرد شرکت در امر سوخت رسانی را مطلوب ارزیابی کرد، گفت: با مقایسه مصرف سوخت هواپیمایی در سال گذشته نسبت به  سال ۱۴۰۱، آمار بیانگر افزایش ۱۲ درصدی در تعداد پروازها می باشد.
مدنی افزود : سوخت رسانی به ناوگان هواپیمایی از مسئولیتهای حساس و استراتژیک شرکت محسوب شده و می بایست با دقت و نظارت جدی در دستور کار قرار گیرد.
وی یادآور شد:  فرودگاه بین المللی اردبیل در ۱۵ کیلومتری شهر اردبیل و در جاده اردبیل به آستارا واقع شده است .
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/267465

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *