http://didshahr.ir/266309

09:40 :: 1402/11/16

ماینده وزیر و رئیس امور عشایری ایران گفت: حجم اعتباری پروژه هایی که در حوزه جهاد کشاورزی اردبیل در دهه مبارکه فجر به بهره برداری می رسد ۴۳۹۰ میلیارد ریال در حوزه های مختلف می باشد.

سموم کشاورزی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل نادری درآئین افتتاح آب شرب آج اشمه مغان با اعلام این خبر افزود: حجم اعتباری پروژه هایی که در حوزه جهاد کشاورزی استان اردبیل در دهه مبارکه فجر به بهره برداری می رسد ۴۳۹۰ میلیارد ریال در حوزه های مختلف می باشد .

وی در ادامه سخنان خودبا قدردانی از زحمات سازمان جهادکشاوزری استان در رفع مشکلات عشایر استان افزود: عشایر سلحشور و زحمتکش استان اردبیل نقش بسیار موثر وتوانمندی در تولید انواع محصولات کشاورزی ودامپروری دارند این قشر زحمتکش ولی نعمتان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و ما هم افتخار می کنیم که خدمت گذار این قشر زحمتکش و توانمند کشورمان هستیم.

نماینده وزیر جهاد کشاورزی در ادامه سخنان خود افزود: چهل و پنج سال است که کشورهای متخاصم انواع توطئه ها را بر علیه ملت ولایت مدار عزیز انجام می دهند ولی روحیه جهادی همین عشایر و کشاورزان است که ما را در تامین مایحتاج کشاورزی محتاج بیگانگان نکرده است و کشورمان با عزت و سربلندی پله های ترقی و پیشرفت را یکی پس از دیگری طی می کند .

وی بیان داشت : برداشت ما از عشایر توانمند کشورمان این است که عشایر سرور و آقای ما هستند و ما خادمان این قشر زحمتکشیم و به این خدمتگذار بودنمان نیز می بالیم و به آن افتخار می کنیم .

نادری در ادامه گفت :تاریخ پر فراز و نشیت انقلاب اسلامی نشان داده است که هرجا اتحاد و یکپارچکی بین مسئولان و تولید کنندگان وبهره برداران بوده است تمامی توطئه های دشمنان در نطفه خفه شده است و نتوانسته اند عزم و اراده این ملت سرافراز را در رسیدن به خودکفایی و استقلال درتولید محصولات کشاورزی ناامید کنند و هرکجا به توان داخلی متکی بودیم توانستیم از تمامی طوفانهای سهمگین کینه و کدورت دشمنان به سلامتی عبور کنیم.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/266309

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *