http://didshahr.ir/266076

07:09 :: 1402/11/07

مدیر امور اراضی سازمان گفت:صدور اسناد کاداستری اراضی کشاورزی از اولویت های اصلی برنامه های مدیریت امور اراضی میباشد که در این راستا با همکاری اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تاکنون بیش از ۲۴ درصد اراضی کشاورزی استان دارای سند تک برگ شده است.

فضای سبز پارک

فرهاد ثنایی افزود: مدیریت زمین و حفظ اراضی کشاورزی به عنوان بستر امنیت غذایی و یکی از مهمترین اولویت های کاری دستگاه های ذی نقش در کشور به ویژه وزارت جهاد کشاورزی و سازمان امور اراضی کشور تبدیل شده است.

مدیر امور اراضی اردبیل در پیامی ضمن تبریک این روز گفت: مدیریت امور اراضی استان به صورت پویا در راستای حفظ اراضی کشاورزی، واگذاری و توسعه اراضی و ساماندهی و تثبیت مالکیت اراضی، کاداستر، رفع تداخلات و … در جهت مدیریت بر اراضی کشاورزی و توسعه و ساماندهی اراضی در حال فعالیت می باشد.

سازمان امور اراضی کشور در۷ بهمن ماه ۱۳۷۱ از ادغام تشکیل سازمان اصلاحات ارضی و ستاد مرکزی هیأت های هفت نفره واگذاری زمین تشکیل شد و به عنوان سازمانی مستقل و وابسته به وزارت جهاد کشاورزی با تنوعی از وظایف و ماموریت های حاکمیتی فعالیت می کند .

ثنایی گفت : سالروز تأسیس سازمان امور اراضی کشور را به همه همکاران به ویژه پیشگامان خط مقدم تأمین امنیت غذایی کشور تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون عزیزان را در ارائه خدمات شایسته به کشور و مردم از درگاه ایزد منان خواستارم .

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/266076

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *