http://didshahr.ir/264897

06:36 :: 1402/09/04

فرمانده مرزبانی استان اردبیل از کشف بیش از ۶ کیلو و ۱۰۰ گرم انواع مواد مخدر و دستگیری سوداگران مرگ توسط ماموران مرزبانی خبر داد.

مواد مخدر تریاک

سردار سیدشاهین اسمعیلی در جمع خبرنگاران گفت: به دنبال اطلاع از انتقال مواد مخدر توسط سوداگران مرگ از مرکز کشور به مناطق مرزنشین استان اردبیل بررسی این موضوع در دستور کار مرزبانان قرار گفت.وی افزود: پس از هماهنگی با مراجع قضایی و پوشش محورهای مواصلاتی شمال استان، در مجموع ۶ کیلو و ۱۰۰ گرم انواع مواد مخدر شامل چهار کیلوگرم هروئین، ۲ کیلو شیشه و ۱۰۰ گرم گل توسط ماموران اطلاعاتی و عملیاتی هنگ مرزی گرمی و گروهان مرزی رضی کشف و ضب شد.

فرمانده مرزبانی استان اردبیل اظهار کرد: افراد دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی و رسیدگی تحویل سیستم قضایی شدند.

سردار اسمعیلی با اشاره به تلاش شبانه‌روزی مرزبانان بیان کرد: مرزبانان غیور از ترانزیت محموله‌های افیونی در مرزهای استان جلوگیری کرده و اجازه ورود و خروج این بلای خانمانسوز را به سوداگران مرگ نمی‌دهند.

وی اضافه کرد: دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند با حربه اعتیاد و شایعه‌پراکنی در این زمینه به حیثیت جمهوری اسلامی ایران لطمه وارد کرده و در اعتماد ساکنان مناطق مرزی به نظام اسلامی خدشه وارد کنند.

وی با قدردانی از همکاری مردم در شناسایی قاچاقچیان، تهیه و توزیع‌کنندگان موادمخدر و معرفی آنها به نیروی انتظامی، افزود: از مردم استان انتظار می‌رود هرگونه موارد مشکوک به خرید یا فروش موادمخدر را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

فرمانده مرزبانی استان اردبیل از آمادگی بالای مرزبانان برای دفاع از خاک کشور و مردم خبر داد و گفت: با تلاش مرزبانان غیور امنیت کامل در مرزهای این استان برقرار است.

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/264897

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *