http://didshahr.ir/264859

06:14 :: 1402/09/01

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: با هدف حل مشکلات سرمایه گذاران، برنامه ملاقات مردمی در روزهای چهارشنبه هر هفته در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان اردبیل برگزار می‌شود.

هاشم علایی

هاشم علایی در جریان برنامه ملاقات مردمی در شهرک صنعتی اردبیل۲ اظهار داشت: با تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شرکت شهرک‌های صنعتی، برگزاری برنامه ملاقات مردمی در روزهای چهارشنبه هرهفته و همچنین برنامه بازدید میدانی از واحدهای تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

وی افزود: این برنامه‌ها با حضور تمامی معاونین و مدیران این شرکت برگزار می‌شود که در سال مزین به مهار تورم و رشد تولید، تلاش خواهد شد با اجرای این برنامه‌ها، موانع و مشکلات واحدهای تولیدی به صورت حضوری و میدانی در سریعترین زمان ممکن رسیدگی و مرتفع شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل تصریح کرد: اگر به دنبال توسعه استان هستیم باید توجه ویژه‌ای به واحدهای صنعتی و مقوله تولید داشته باشیم و نیاز است تا از سرمایه گذاران حمایت کنیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه با حمایت‌های انجام شده‌، در سالیان اخیر شاهد حضور سرمایه‌گذاران بسیار خوبی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان هستیم که این استقبال در سایه مشوق‌هایی بوده است که به سرمایه‌گذاران اعطا شده است.

علایی، واگذاری حق بهره‌برداری زمین به صورت شرایط نقد و اقساط و تخفیف تا ۵۰ درصدی در قیمت زمین شهرک‌ها و نواحی صنعتی کم برخوردار را از جمله مشوق‌هایی برشمرد که برای حضور سرمایه‌گذاران در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل افزود: در برنامه ملاقات این هفته که در شهرک صنعتی اردبیل۲ برگزار شد، به مشکلات چند واحد تولیدی رسیدگی شد.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/264859

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *