http://didshahr.ir/264800

01:06 :: 1402/08/29

یک زن که از دام حلیه گر دوستش فرار کرده بود، می گوید: آن زن حتی دختر ۱۵ ساله اش را به مراسم آورده بود که تن فروشی را یاد بگیرد.

آموزش تن فروشی برای دختر 15 ساله!!

زن ۳۶ ساله گفت: چندسال قبل به خاطر اختلافات شدید خانوادگی از همسرم طلاق گرفتم و در یک منزل اجاره ای به تنهایی زندگی می کردم فقط گاهی دخترم که با پدرش زندگی می کند به دیدارم می آمد. در همین روزها بود که از طریق فضای مجازی در یکی از تورهای تفریحی و سرگرمی عضو شدم تا از واقعیت تلخ شکست در زندگی مشترک فرار کنم!

درهمین گیر ودار بود که یکی از بچه های گروه پیشنهاد کرد با پرداخت مبلغی ناچیز یک باغ و یلا برای آخر هفته اجاره کنیم و در کنار یکدیگر خوش بگذرانیم ولی«ترانه»به من تاکید کردکه یک دورهمی مجردی است و من هم باید حضور داشته باشم چرا که برایم سورپرایز دارد! من هم که نمی دانستم «ترانه» چه نقشه شومی طراحی کرده است بلافاصله پیشنهاد او را پذیرفتم و مبلغ مذکور را برای اجاره باغ ویلا پرداختم!

آخر هفته بود که به سوی به آن باغ حرکت کردیم. باغی زیبا و با امکانات کامل مقابل دیدگانم قرار گرفت اما وقتی دختر ۱۵ ساله «ترانه» را دیدم خیلی تعجب کردم و از او پرسیدم مگر نگفتی این دورهمی فقط مجردی است؟!پس چرا دخترت را آوردی؟ ولی او با خونسردی پاسخ داد:«هستی» باید شیوه های خوشگذرانی و تفریح را بیاموزد! طولی نکشید که با تماس تلفنی «ترانه»۳مرد غریبه نیز از راه رسیدند.

آرام آرام رنگ از رخسارم پرید و احساس می کردم «ترانه»قصد دارد مرا به سوی رفتارهای غیر اخلاقی سوق دهد. با وجود این نگاه آنان به گونه ای هوس آلود بود که دیگر تردیدی نداشتم در دام خلافکاری های «ترانه» افتاده ام اما هنوز معمای حضور «هستی» برایم حل نشده بود که «ترانه» به سویم آمد و گفت: یکی از این مهمانان گروه تفریحی عاشقت شده است! با شنیدن این جمله سر و صدا به راه انداختم وبه او گفتم:«ترانه»این بازی ها را تمام کن!…

ولی به خاطر «هستی» خیلی ناراحت بودم چرا که او مجبور بود صحنه های شرم آوری را تحمل کند که با رقص و موزیک شروع شده بود. به همین خاطر «هستی»را برداشتم و از آن جا بیرون زدم. حالا احساس گناه و عذاب وجدان درحالی رهایم نمی کرد که «هستی» هم التماس می کرد تا او را به خانه خودشان نبرم! به ناچار «هستی» رابه خانه خودم بردم ولی«ترانه»با من تماس گرفت و مدعی شد به اتهام آدم ربایی از من شکایت می کند! این بود که به کلانتری آمدم تا این ماجرای وحشتناک را گزارش بدهم! اما ای کاش …

بیشتر بخوانید: مطلبی که همه دانشجوهای دختر و پسر باید بدانند

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/264800

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *