http://didshahr.ir/264715

06:51 :: 1402/08/24

مسعود ایرانی اظهار داشت: شرکت آرتا پیشرو آرش فراز با سرمایگذاری۱۲۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۶۵ نفردرحال فعالیت است و در مراحل بعدی میزان اشتغالزایی آن یه بیش از ۱۰۰ نفرخواهد رسید.

آسانسور

فاز توسعه آسانسور و پله برقی شرکت آرتا پیشرو آرش فراز رحیم زاده با حضور نیکزاد نماینده مردم اردبیل نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، سید حامد عاملی استاندار اردبیل، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مسعود ایرانی مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان و دیگر مدیران دستگاههای اجرای مرتبط افتتاح شد .
مسعود ایرانی در حاشیه این افتتاح طی مصاحبه ای اظهار داشت: شرکت آرتا پیشرو آرش فراز با سرمایگذاری۱۲۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۶۵ نفردرحال فعالیت است و در مراحل بعدی میزان اشتغالزایی آن یه بیش از ۱۰۰ نفرخواهد رسید.

وی افزود: با توجه به سابقه قبلی این شرکت و فعالیت در زمینه نصب و راه اندازی آسانسور بالغ بر ۳۰ نفر نیز از طریق نمایندگی این شرکت در شهرستانهای تابعه برای ارائه خدمات، مشغول به کار شده اند .

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به اینکه این شرکت در زمینه تولید انواع کابین، تابلو فرمان، اینورتر، درب اتوماتیک، پله برقی و سایر قطعات آسانسورفعالیت دارد گفت: با لحاظ نمودن توان و دانش فنی که شرکت آرتا پیشرو آرش فراز در زمینه طراحی و ساخت موتورهای بدون چرخ دنده دارد، مجموعه اداره کل صمت استان نیز با توجه به وظایف ذاتی خود در راستای حمایت از این شرکت و دیگر سرمایه گذاران در استان حمایت می کند تا با تمام توان واحدهای تولیدی فعالیت نماید .

ایرانی در ادامه یادآور شد: با توجه به تکمیل بودن ماشین آلات خط تولید که شامل مجموعه ای از بروزترین ماشین آلات می باشد و همچنین سابقه و وجود نیروی کار ماهر و متخصص، واحد مذکور بعنوان بزرگترین تولید کننده مجموعه محصولات مرتبط با آسانسور در غرب کشور بوده واین امر باعث جلوگیری از خروج ارز سالیانه حداقل ۵ میلیون دلار می شود .

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/264715

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *