http://didshahr.ir/264643

06:37 :: 1402/08/21

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به عنوان دبیرخانه کمیته بهره‌وری تلاش می‌کند تا میزان بهره‌وری دستگاه‌های اجرایی را مورد رصد و پایش قرار دهد.

داود شایقی

داود شایقی

داوود شایقی اظهار کرد: با شکل گیری دبیرخانه کمیته بهره‌وری استان در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی سعی بر این است تا نظام نامه چرخه مدیریت بهره‌وری مورد توجه قرار گرفته و با همراهی اعضای کمیته بتوانیم بر اساس اولویت‌های تعیین شده بر مبنای سند توسعه و آمایش ، باعث پیشرفت و توسعه استان در تمامی زمینه ها گردد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: در پایان دوره آموزشی ۲ ساعته «نظامنامه چرخه مدیریت بهره وری» که برای مدیران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی برگزار گردید و روند اجرای این نظامنامه مفصلا آموزش داده شد تا در حوزه بهره‌وری، مهارت و توانمندی خود را ارتقا دهند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: بر اساس تفاهم نامه‌‌ای که با دانشگاه محقق اردبیلی، استانداری اردبیل، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و سازمان بهره‌وری به انجام می‌رسد، سعی بر این است تا یک بازوی قدرتمند علمی در کمیته ای بهره وری استان تعریف گردیده و بر اساس متد متغن علمی بهره وری استان شناسایی ، پایش ، اجرا و ارزیابی گردد.

شایقی بهره‌وری را عامل مؤثر در توسعه اقتصادی و اجتماعی برشمرد و اضافه کرد: با توجه به اینکه سیاستگذار این نظامنامه مقام معظم رهبری بوده و ریاست محترم جمهوری بوده و مجری سازمان امور استخدامی و سازمان برنامه بودجه کل کشور می باشد . بر این اساس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در استان تلاش می‌کند تا در کنار بالا بردن بهره‌وری دستگاه‌های مختلف اجرایی، زمینه تحقق این سیاست در استان باشد .

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل ادامه داد: با رفع نقاط ضعف و کاستی انتظار می‌رود میزان بهره‌وری در دستگاه‌های مختلف ارتقا یافته و شرایط مطلوبی را در این نظام‌نامه جامع شاهد و ناظر بود.

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/264643

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *