http://didshahr.ir/264638

06:44 :: 1402/08/21

یک محل غیرمجاز زیبایی در مشگین‌شهر، بدلیل دخالت افراد فاقد صلاحیت علمی در امور درمان و انجام کارهای لیزر و پوست، شناسایی و با همکاری اداره تعزیرات شهرستان، پلمب و به مراجع قضایی معرفی شد.

پلمپ

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، طی بازدیدهای مداوم و نامحسوس کارشناسان اداره نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان مشگین‌شهر، امروز یکشنبه ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۲ یک محل غیرمجاز زیبایی در مشگین‌شهر، بدلیل دخالت افراد فاقد صلاحیت علمی در امور درمان و انجام کارهای لیزر و پوست، شناسایی و با همکاری اداره تعزیرات شهرستان، پلمب و به مراجع قضایی معرفی شد.

انجام هرگونه مداخلات و اقدامات پزشکی، دندانپزشکی، طب سنتی، کاشت مو و زیبایی در مراکز غیرمجاز و توسط افراد غیر مرتبط ممنوع بوده و باید در مراکز معتبر و زیر نظر متخصص مربوطه انجام شود.

هم استانی های عزیز می توانند هر گونه تخلف مربوط به حوزه درمانی یا دخالت غیر مجاز افراد فاقد صلاحیت در امر درمانهای پزشکی، دندانپزشکی و طب سنتی را به سامانه ۱۹۰ وزارت بهداشت یا اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل یا شبکه های بهداشت و درمان شهرستان ها گزارش نمایند.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/264638

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *