http://didshahr.ir/264628

00:29 :: 1402/08/21

دو پسر که برای یک نوجوان اتوبوس سوار نقشه کشیده شده بودند، نقشه کودکانه خود را برای پلیس بازگو کردند.

نقشه پلید دو پسر برای یک نوجوان اتوبوس سوار

نوجوان ۱۸ ساله گفت: پدرم اعتیاد شدیدی به مواد مخدر صنعتی(شیشه) داشت و قبلا به جرم سرقت و حمل مواد مخدر به زندان افتاده بود اما اکنون نیز از حدود یک سال قبل به اتهام درگیری و شرارت در زندان دوران محکومیت ۶ ساله خود را می‌گذراند! به همین خاطر هم مادرم در منازل مردم کار می کند تا مخارج زندگی ما را تامین کند. من هم که هیچ وقت رنگ محبت پدرم را ندیده ام در کلاس پنجم ابتدایی ترک تحصیل کردم؛ البته پدرم اجازه نداد تا ادامه تحصیل بدهم.

بعد از این ماجرا شاگرد یک اغذیه فروشی در همان نزدیکی محل سکونتمان شدم تا برای خودم درآمد داشته باشم ولی از ۱۴ سالگی به مصرف حشیش و سیگار روی آوردم.

در واقع بیشتر دوستانم مرا ترغیب به استفاده از مواد مخدر کردند. من هم که در خانواده ای با این شرایط بزرگ شده بودم به هیچ وجه نمی‌خواستم نزد دوستانم کم بیاورم به طوری که از کشیدن سیگار و حشیش احساس غرور و بزرگی می کردم. همواره تصورم بر این بود که چیزی از دیگران کم دارم و نمی توانم آنچه را که دوست دارم به دست بیاورم. همین احساس کمبودها و رویاهای دوران نوجوانی مرا وادار به قدرت نمایی می‌کرد تا جایی که یک روز به همراه یکی از دوستانم سوار اتوبوس شدیم درون اتوبوس شهری پسر ۱۳ ساله ای را دیدم که کفش کتانی و گردن‌بند نقره گران‌قیمتی داشت. در این لحظه بود که به فکر زورگیری افتادم و همان جا با دوستم هماهنگ کردم که لوازم آن پسر نوجوان را سرقت کنیم.

دوستم که در یک کارگاه صافکاری خودرو کار می کند، با نقشه من، به سراغ آن پسر نوجوان رفت و با او به درگیری لفظی پرداخت. این درحالی بود که اتوبوس به ایستگاه رسید و هنگامی که متوقف شد ما هم آن پسر را از اتوبوس پیاده کردیم و همان جا گردن‌بند و کفش هایش را گرفتیم. او هم که خیلی ترسیده بود، مقاومت نکرد و پا به فرار گذاشت اما شب هنگام او به همراه پدرش به در منزل ما آمدند چراکه آن‌ها هم در همان محله سکونت داشتند و مرا شناخته بودند!

من که با دیدن پدر آن نوجوان ترسیده بودم، دوستانم را صدا زدم که اگر با پدر او درگیر شدیم آن ها به کمک من بیایند. هنوز آن نوجوان و پدرش به در منزل ما نرسیده بودند که من و دوستانم به آن ها حمله کردیم و من تیزی (چاقو) را بیرون کشیدم و خودروی پدر آن نوجوان را تخریب کردم ولی طولی نکشید که صدای آژیر خودروهای پلیس آمد و آن ها مرا دستگیر کردند اما ای کاش…

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/264628

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *