http://didshahr.ir/264624

05:21 :: 1402/08/20

فرمانده انتظامی استان اردبیل از دستگیری کلاهبردار حرفه ای با ۳۰۰ شاکی در عملیات ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان “نمین” خبر داد.

دستگیری

سردار ‌جواد تقوی‌  در جمع خبرنگاران داشت: در پی وصول چند فقره پرونده کلاهبرداری به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان “نمین” مبنی بر اینکه فردی با جلب اعتماد مردم و اخذ مدارک هویتی آنان، اقدام به بازکردن حساب و دریافت وام و خرید کالا از طریق فضای مجازی کرده؛ بررسی موضوع به صورت ویژه آغاز شد.

وی افزود: با جمعبندی اظهارات شاکیان پرونده و بررسی های های تخصصی، کلاهبردار شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در مخفیگاهش در شهر عنبران دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به انجام بازجویی های تخصصی از کلاهبردار گفت: کلاهبردار دستگیر شده در مواجهه با دلایل و مستندات لب به سخن گشوده و به کلاهبرداری از ۳۰۰ نفر اعتراف و تحویل مرجع قضائی شد.

سردار تقوی ارزش پرونده های کشف را ۱۲ میلیارد ریال اعلام و خاطر نشان کرد: پلیس با هر فعالیت و اقدامی که باعث شود تا امنیت و آرامش شهروندان مختل شود؛ قاطعانه برخورد خواهد کرد.سردار تقوی در ادامه نیز بیان داشت: ماموران کلانتری ۱۱ “بهشت فاطمه ” هنگام گشت زنی انتظامی در یکی از خیابانهای اردبیل مشاهده کردند که زنی معتاد با متوسل شدن به زور، دختری را به همراه دارد.

وی افزود: این زن با مشاهده پلیس و با رها کردن کودک و با استفاده از شلوغی جمعیت متواری شد.

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: در بررسی بیشتر مشخص شد این کودک مادر واقعی خود را در شلوغی جمعیت گم کرده؛ که با پیگیری‌های لازم مادر کودک شناسایی و فرزندش به او تحویل داده شد.

سردار تقوی تصریح کرد: خانواده دختر بچه از پلیس به جهت همت و تلاش در بازگرداندن فرزندشان به آغوش خانواده و نجات جان وی قدردانی کردند.

 

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/264624

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *