http://didshahr.ir/263797

08:43 :: 1402/07/10

همزمان با فرا رسیدن روز ملی آتش نشانی و ایمنی، مانور آتش‌نشانی و امداد و نجات و مراسم تجلیل از آتش‌نشانان ایستگاه شهرک صنعتی اردبیل۲ برگزار شد.

هاشم علایی

هاشم علایی در این مراسم گفت: این مانور با هدف ارتقای سطح ایمنی ایستگاه آتش‌نشانی شهرک صنعتی اردبیل۲ به عنوان بزرگترین و مهمترین شهرک صنعتی استان برگزار شد تا میزان آمادگی آتش‌نشانان در مقابله با هرگونه حوادث و خطرات احتمالی مورد ارزیابی قرار گیرد.

وی ضمن تبریک فرا رسیدن روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی بر آتش‌نشانان پرتلاش و فداکار، اظهار داشت: در کنار برگزاری این مانور، از آتش‌نشانان ایستگاه شهرک صنعتی اردبیل۲ تجلیل و قدردانی شد تا زحمات و خدمات این عزیزان که برای نجات جان و مال مردم، از وجود خود مایه می‌گذارند، به تصویر کشیده شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: خوشبختانه با ارزیابی‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، مسئول ایستگاه آتش‌نشانی شهرک صنعتی اردبیل۲ به عنوان آتش‌نشان برتر در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور انتخاب شد که این موضوع نشان از عملکرد مطلوب این ایستگاه در اطفاء حریق و عملیات امداد رسانی دارد.

وی در ادامه از تجهیز این ایستگاه به دومین خودروی آتش‌نشانی خبر داد و افزود: خرید خودروی دوم ایستگاه آتش‌نشانی شهرک صنعتی اردبیل۲ با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال از محل منابع داخلی انجام شده است که به زودی شاهد استقرار این خودرو در ایستگاه مذکور خواهیم بود.

علایی ادامه داد: با تحویل این خودرو به ایستگاه آتش نشانی شهرک صنعتی اردبیل۲، ضمن افزایش ناوگان آن در انجام عملیات‌های اطفاء حریق، میزان خسارات وارده به واحدهای تولیدی در زمان وقوع حوادث نیز کاهش خواهد یافت.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/263797

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *