http://didshahr.ir/263657

06:27 :: 1402/07/04

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل با اشاره به افزایش ۱۲ درصدی مصرف بنزین گفت: این افزایش نسبت به ۶ ماهه سال گذشته است.

حجت مدنی

 

سید حجت مدنی با بیان اینکه به عنوان شرکت دولتی و خدماتی هستیم، افزود: در سه مرحله تامین، نگهداشت و توزیع برنامه ها ما انجام می شود که در مرحله تامین از طریق خط لوله تبریز – سراب و اردبیل انجام می شود.

وی عنوان کرد: در بحث نگهداشت ۱۳ انبار در مرکز استان، شمال و جنوب استان ذخیره سازی انجام می شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل ادامه داد: در بحث توزیع ۳۷۰ مرکز تامین سوخت بخش کشاورزی سطح شهر را تامین می کند.

فعالیت ۷۰ جایگاه سی ان جی در اردبیل

مدنی با اشاره به فعالیت ۷۰ جایگاه سی ان جی در اردبیل عنوان کرد: چهار شرکت حمل و نقل بار سوخت رسانی را در سطح شهر اردبیل انجام می دهند و ما قدردان تلاش ناوگان حمل و نقل هستیم.

وی با بیان اینکه سوخت با نازل ترین قیمت عرضه می شود، افزود: در مقایسه با کشورهای دیگر مشکلی در زمینه تامین بنزین در این استان وجود ندارد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل با بیان اینکه ۹۰ درصد از کارت سوخت شخصی استفاده می کنند، یادآور شد: ۱۰ درصد مردم از کارت اضطراری که در جایگاه ها وجود دارد استفاده می کنند.

مدنی عنوان کرد: ۸۵ درصد توزیع گاز مایع به صورت الکترونیکی انجام می شود و ارائه خدمات گاز مایع در سامانه صدف انجام می شود.

وی تصریح کرد: خودروهای عمومی رایگان دوگانه سوز می شوند و آماده ارائه خدمات در این زمینه هستیم.

 

 

مطالب دیگر
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/263657

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *