http://didshahr.ir/263626

07:55 :: 1402/07/03

مسئول اداره فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خلخال گفت: در ۶ ماه نخست سال جاری ۵۴۷ مورد حادثه رانندگی درون شهری و برون شهری خودرو و موتورسیکلت در این شهرستان اتفاق افتاده است.

تصادف

داود عباسی در جلسه ستاد هماهنگی مدیریت بحران خلخال اظهار کرد: در این مدت یک‌هزار و ۸۵۷ ماموریت‌ درون و برون شهری از سوی کارکنان فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی خلخال انجام شده است.

وی افزود: در همین مدت یک‌هزار و ۲۹۰ مصدوم حوادث مختلف از طریق آمبولانس‌های فوریت‌های پزشکی خلخال به بیمارستان امام خمینی این شهر انتقال یافتند.

شهردار خلخال نیز در این جلسه گفت: در ۶ ماهه سال جاری ۸۲۸ مورد خدمات مختلف از سوی ماموران ایستگاه آتش‌نشانی شهرداری خلخال به مردم این شهرستان ارائه شد.

ودود محمدی اظهار کرد: ۲۱۴ مورد ماموریت عملیات اطفای حریق مربوط به آتش‌سوزی‌های روستایی و شهری همچنین حضور در محل حوادث رانندگی جهت خارج‌سازی مصدومین گرفتار در داخل آهن پاره‌های خودروها و نیز سایر موارد اضطراری از جمله ماموریت‌های انجام شده توسط ماموران آتش‌نشانی شهرداری خلخال در نیمه نخست سال جاری است.

فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران خلخال هم گفت: انتظار می‌رود کارگروه‌های زیر مجموعه این شورا فعال بوده و پیشنهادات این کمیته‌ها برای بررسی به جلسات ستاد مدیریت بحران هدایت شود.

سیدجواد یحیی‌زاده اظهار کرد: مصوبات جلسات شورای هماهنگی مدیریت بحران خلخال باید قابلیت عملیاتی داشته و از هرگونه افزایش مصوبات خودداری شود.

فرماندار خلخال با اشاره به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر ترسالی در نیمه دوم امسال و بارندگی‌های قابل توجه برف و باران ،اعضای ستاد هماهنگی مدیریت بحران خلخال را به آمادگی جهت آمادگی برای مقابله با بارش‌های سنگین برف و هرگونه حوادث ناشی از موارد بحرانی هوا در ایام فصول سرد سال فراخواند.

وی با اشاره به محدودیت فصل کاری و آغاز زودهنگام بارش‌های برف و باران در پاییز امسال مجریان پروژه‌های عمرانی شهرستان را به تلاش برای تکمیل طرح‌های خود جهت جلوگیری از وارد شدن هرگونه خسارات مالی به پروژه‌های عمرانی منطقه دعوت کرد.

 

مطالب دیگر
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/263626

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *