http://didshahr.ir/263623

07:37 :: 1402/07/03

دادستان عمومی و انقلاب مشگین‌شهر از بازداشت عاملین هتاک به حیثیت و تشویش اذهان عمومی در شبکه‌های اجتماعی در این شهرستان خبر داد.

دستگیری

آرش نونهال اظهار کرد: در پی انتشار تصاویر حاوی هتک حیثیت و تشویش به فساد و فحشا در شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام بنام مشگین کسجم meshgin_kasagamو soh۰۰۰۱۲) توسط متهمان که در آن نسبت به برخی از همشهریان صورت گرفته بود ، بلافاصله موضوع شناسایی و دستگیری مرتکبین در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به برانگیخته شدن افکار عمومی ، مطالبه به حق مردم در شناسایی و برخورد با عاملین بزه ، تجری مرتکبین در تداوم به اقدام خلاف مقررات و تصور آنها از عدم شناسایی به‌علت استفاده از پیچ فیک (غیر واقعی) آن هم در شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام) و پیشگیری از برخی مخاطرات احتمالی ، موضوع با حساسیت پیگیری و پس از صدور دستورات قضایی و با رصدهای فنی و تخصصی صورت گرفته توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) و همچنین اقدام مقتدرانه پلیس مرتکب اصلی بنام (ت.ز) دستگیر و عامل دیگر نیز شناسایی و دستگیر و سپس با دستور قضایی به زندان معرفی شدند.

دادستان مشگین‌شهر تصریح کرد: برخورد با همه جرایم را در اولویت برنامه‌ها قرار داده‌ایم اما جرایم خشن و جرایمی که به‌نحوی از آن امنیت مردم اعم از امنیت اجتماعی یا روانی مردم را مختل کند برخورد با شدت و حدت و بدون اغماض خواهد بود.

نونهال از رصد و اشرافیت اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) ، عملیات مقتدرانه و شجاعانه ماموران انتظامی ، فرماندهی انتظامی و پلیس اطلاعات و عملیات که اقدام به‌موقع و قاطعانه آنها منتج به نتیجه مطلوب این موضوع شد ، قدردانی کرد.

مطالب دیگر
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/263623

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *