http://didshahr.ir/263595

07:30 :: 1402/07/01

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از راه اندازی مجدد ۱۳ واحد راکد و غیرفعال در ۵ ماهه اول سال جاری بر اساس شاخص‌های ابلاغی خبر داد.

هاشم علایی

هاشم علایی در جریان بازدید از چند واحد تولیدی شهرک صنعتی اردبیل۲ اظهار داشت: بر اساس شاخص‌های ابلاغی سال ۱۴۰۲، کمک به بازگشت به چرخه تولید ۲۰ واحد راکد و غیرفعال، جزو برنامه‌های این شرکت قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با اقدامات انجام شده، در ۵ ماهه اول سال جاری تعداد ۱۳ واحد راکد و غیرفعال به چرخه تولید بازگشته‌اند که ۸ واحد مربوط به داخل شهرک‌های صنعتی و مابقی در خارج از شهرک‌های صنعتی استان بوده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: با بازگشت این واحدهای تولیدی به چرخه تولید، ضمن تحقق ۶۵ درصدی هدف‌گذاری‌های انجام شده، شاهد اشتغال مجدد برای ۲۰۰ نفر بوده‌ایم.

علایی افزود: احیای این واحدهای راکد با استفاده از ظرفیت‌های این شرکت و با کمک مسئولان و دستگاه‌های اجرایی امکان پذیر شده است که تشکیل کارگروه داخلی تسهیل و رفع موانع تولید و استفاده از مشاوران و کارشناسان کلینیک کسب و کار، از جمله اقدامات این شرکت برای بازفعال سازی واحدهای راکد بوده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، کاهش بروکراسی‌های اداری را یکی از لازمه‌های جذب سرمایه گذار برشمرد و ابراز امیدواری کرد با اقداماتی که به منظور حمایت از واحدهای تولیدی انجام می‌شود روند سرمایه گذاری‌ها در استان تسهیل و افزایش یابد.

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/263595

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *