http://didshahr.ir/263311

12:09 :: 1402/06/20

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: تعلل وزارت ورزش وجوانان درانتصاب مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل قابل قبول نیست وباید هرچه سریع‌تر این موضوع تعیین تکلیف شود.

صدیف بدری

صدیف بدری  اظهار کرد: در یک ضرب العجل ۱۰ روزه از سرپرست وزارت ورزش و جوانان درخواست می‌کنیم تا حکم انتصاب مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل را صادر کند تا بلاتکلیفی‌ها در این حوزه پایان یابد.

وی خاطرنشان کرد: اصلی ترین مقصر این رویداد وزارت ورزش و جوانان است و ما از پشت پرده این تأخیر و تعلل بی خبر هستیم و باید در این زمینه به صورت شفاف اظهار نظر و پاسخگویی وزارت ورزش و جوانان را شاهد باشیم.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی افزود: به دور از دخالت‌های سیاسیون و احزاب بهتر است در انتخاب مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از نظرات سازنده پیشکسوتان و نخبگان ورزش استان استفاده شده و با جمع بندی این نظرات حکم مدیرکلی فرد شایسته و لایق در این حوزه هرچه سریع‌تر صادر شود تا دوران یک ساله سرپرستی ورزش و جوانان استان اردبیل پایان یابد.

بدری گفت: اگر سرپرست وزارت ورزش و جوانان ظرف یک هفته حکم مدیرکل را صادر نکند ما از اهرم‌های قانونی استفاده خواهیم کرد تا در این زمینه سرپرست وزارت ورزش و جوانان مکلف به صدور حکم مدیرکل اردبیل شود.

وی بیان کرد: بنده با مسائل حاشیه‌ای و مباحث سیاسی مطرح شده در این زمینه هیچ کاری ندارم ولی گلایه ما از وزارت ورزش و جوانان است که در این یک سال قشر ورزشکار و جوان را معطل برخی بی تدبیری‌ها کرده و بهتر است با انتصاب یک مدیر توانمند، مدیر و مدبر در این بخش به نابسامانی‌ها پایان دهد.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/263311

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *