http://didshahr.ir/263281

04:30 :: 1402/06/19

موسسه حرف آخر مطرح ترین اساتید را برای ضبط آموزش‌ها انتخاب کرده است.

images 1694278727 64fca4479ff2b

آشنایی با اساتید حرف آخر تجربی به شما کمک می‌کند تا پیشینه و سابقه کاری اساتید مطرح را در نظر داشته باشید، چرا که بر اساس رزومه‌ای که دارند قطعا متوجه خواهید شد که اساتید منتخب بر اساس تجربه شخصی به آموزش می‌‌پردازند یا خیر! در واقع مدرسان موسسه حرف‌اخر از دسته اساتید رتبه اول کشور هستند و برای تدریس دروس تخصصی و عمومی از الگو‌‌های ابتکاری و روش‌های خاص استفاده می‌کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا اساتید نام آشنای حرف آخر را به شما معرفی کنیم.

معرفی رشته‌های تجربی

در ابتدا ترجیح می‌دهیم تا به معرفی مهم ترین رشته‌های تجربی بپردازیم، چرا که شما باید در نظر داشته باشید که مدرسی مجاز به تدریس دروس تخصصی خواهد بود که در همان رشته نیز تحصیل کرده باشد. در ادامه به معرفی برخی از رشته‌های پر طرفدار تجربی خواهیم پرداخت:

  • ریاضیات: درس ریاضی یکی از دروس سختی است که اصول و مفاهیم مهم را آموزش می‌بینند. این درس شامل مباحثی همچون هندسه، جبر و آنالیز، معادلات دیفرانسیل و گسسته، نظریه اعداد و آمار و احتمال است که فارغ التحصیلان در این رشته می‌توانند در زمینه‌هایی همچون پژوهش ریاضی، آمار و احتمالات و برنامه ریزی عملیاتی و… فعالیت کنند. پکیج کامل ریاضی نظام جدید (رشته تجربی) حرف آخر

  • فیزیک: رشته فیزیک نیز اصول و قوانین جهان را به دانشجویان آموزش می‌دهند و شامل مباحثی همچون مکانیک کلاسیک، الکتریسیته و مغناطیس، فیزیک کوانتومی و… می‌شوند.

  • شیمی: رشته شیمی به دانشجویان اصول و مفاهیم شیمی را آموزش می‌دهد و این مباحث شامل شیمی تجزیه، شیمی آلی و فیزیکی، شیمی معدنی و تجربی است که فارغ التحصیلان می‌توانند در در زمینه‌های پژوهشی دیگر فعالیت کنند.

  • زیست شناسی: رشته زیست شناسی به دانشجویان اصول و مفاهیم زیست شناسی را آموزش می‌دهد و در بر گیرنده مباحثی همچون زیست شناسی سلولی و مولکولی، زیست شناسی گیاهی و جانوری، زیست شناسی تکاملی و… است که عمدتا در زمینه‌های پژوهش زیست شناسی، بیوشیمی و علوم محیطی و… فعالیت می‌کنند.

images 1694278727 64fca447a934a

معرفی اساتید حرف آخر تجربی

موسسه حرف آخر مطرح ترین اساتید را برای ضبط آموزش‌ها انتخاب کرده است تا به صورت تجربی و بر اساس سابقه ای که دارند مفاهیم را به صورت پایه ای آموزش دهند. در واقع پکیج‌های آموزشی حرف آخر به گونه‌ای هستند که سطح علمی تمامی داوطلبان در نظر گرفته شده است و اساتید منتخب تمامی مباحث را به صورت صفر تا صد آموزش می‌دهند.

استاد سلوکی: مدرس شیمی

درس شیمی نیز یکی از دروس مهم رشته تجربی است که توسط استاد علی سلوکی در مجموعه حرف آخر تدریس می‌شود. درس شیمی یکی از دروس پر اهمیت و مهم بین گروه ریاضی و تجربی است که با روش‌های خاص و الگو‌های ابتکاری تدریس می‌شود. استاد سلوکی ۱۵ سال سابقه تدریس درس شیمی را دارد در مقطع کارشناسی ارشد و رشته مهندسی مواد تحصیل نموده است.

استاد محمد همدانی: مدرس زیست

همانطور که می‌دانید درس زیست درصد بالایی از ضرایب را به خود اختصاص داده است و اگر به صورت اصولی این درس را یاد بگیرید قطعا به رتبه خوبی می‌رسید. استاد محمد همدانی دارای مدرک کارشناسی رشته زیست شناسی سلول – مولکولی از دانشگاه آزاد بوده و همچنین دارای مدرک دکترای مدیریت کسب و کار از دانشگاه اصفهان می‌باشد.

استاد امیر مسعود فرهنگ: مدرس فیزیک

همانطور که می‌دانید اساتید مختلفی برای تدریس دروس عمومی و تخصصی در موسسه حرف آخر هستند که باید به این مورد حتما توجه داشته باشید. امیر مسعود فرهنگ، مدرس درس فیزیک است که به همراه استاد پیمان کامیار درس فیزیک را آموزش می‌دهند.

موسسه حرف آخر در کنار ارائه پکیج‌های آموزشی جامع کنکور، متشکل از مشاورانی هستند که پاسخگوی سوالات داوطلبان و دانش آموزان خواهند بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق سایت رسمی و یا نمایندگی‌های معتبر، با مشاوران موسسه در ارتباط باشید.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/263281

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *