http://didshahr.ir/263267

07:29 :: 1402/06/18

یکی از آیتم های بسیار جذاب و خوش طعم که شما می توانید از آن در مهمانی ها و مجالس خود استفاده کنید، فینگرفود می باشد.

فینگرفود در رده غذاهای مینمالی قرار دارد، که از اندازه کوچک تری برخوردار بوده و طعم آن کاملا متفاوت می باشد. این غذای کوچک معمولا محبوب دل ها است و حتی برای کسانی که ذائقه متفاوت غذایی دارند، بهترین گزینه به شمار می آید. انواع فینگرفود به دیزاین میزهای سلف سرویس شما کمک می کند و همچنین در تزیین فینگرفودها هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و از عناصر مختلف می توانید برای زیبایی بیشتر سینی و غذای مینیمال خود استفاده کنید. فینگرفود در رده غذاهایی با میزان کالری کمتر قرار دارد و به همین علت بیشتر محبوب واقع شده است، ظاهر جذاب این غذا شما را جهت خوردن بیشتر وسوسه می کند و همچنین تنوع غذایی در فینگرفودها بی نهایت می باشد. به کمک فینگرفود می توانید فصل جدیدی از طعم های شگفت انگیز را با ظاهری به مراتب مدرن و جذاب تجربه کنید.سینی فینگر فود

بررسی چیستی فینگرفود:

یکی از جدیدترین ایده های دنیای آشپزی غذاهای کوچکی هستند، که با تزیین کاملا متفاوت و بیشتر به سبکی ابداع شده طبخ می شود. معنی لغوی واژه فینگرفود به معنای غذای انگشتی می باشد، یعنی غذاهایی که بیشتر کوچک هستند و تنوع این نوع از فینگرفودها در حال حاضر بی شمار است. اغلب فینگرفودهای ایرانی به سبک جدیدی طبخ شده و برای سینی سرو از سیخ چوبی و سایر تزیینات تکمیلی کمک گرفته می شوند، همچنین این نوع از غذاهای کوچک در رده میان وعده و یا پیش غذاهای محبوب جهانی قرار دارند، که با هزینه ای بسیار اندک قابل خریداری هستند.

فینگرفودهای امروزی به لحاظ طعم و نوع تزیین با نمونه های قبلی بسیار متفاوت هستند. فینگرفود معمولا از غذاهایی انتخاب می شود، که در صورت سرو سرد طعم آن عوض نمی شود و همچنین با قرارگرفتن در محیط خارجی ظاهر فینگرفود تغییر پیدا نمی کند، برای تزیین سینی فینگرفود از انواع صیفی جات و سبزیجات نیز کمک گرفته می شود. در زمینه آشپزی فینگرفود یکی از حوزه های جدید شناخته می شود، که هر فردی می تواند به طور تخصصی در آن فعالیت داشته باشد. این شاخه از آشپزی در دنیای امروزی در سراسر جهان محبوب واقع شده است و عطر، طعم و کیفیت غذاها بسیار متفاوت می باشد.

تاریخچه ظهور فینگرفود:

یکی از بحث های چالش برانگیز پیرامون این میان وعده و پیش غذای خوشمزه تاریخچه ظهور آن می باشد، بررسی ها و تحقیقات گسترده ای در این زمینه صورت گرفته است و تحقیقات جدید حاکی از این است، که تاریخ معینی نمی توان برای ظهور فینگرفود در نظر گرفت. تمامی بررسی ها همیشه اذعان کرده است، که بشر در طول تاریخ همیشه از فینگرفود و یا غذاهای کوچک به شیوه ای متفاوت در زندگی خود استفاده کرده و حتی یافته های اخیر نشان داده است، که برای میان وعده پادشاهان روم از فینگرفود کمک می گرفتند.

فینگرفود فقط با گذر زمان دچار تغییر و تحولات بسیار زیادی شده است و هم اکنون از نظر ظاهری و طعم فصل جدیدی را تجربه می کند. امروزه هنگام سفارش فینگرفود تمامی مواردی که مد نظر فرد متقاضی است، از قبل در نظر گرفته می شود.

آشنایی کامل با انواع فینگرفود ایرانی جدید:

هر کشوری منوی کاملا متفاوت و هیجان انگیزی را برای فینگرفودهای خود در نظر گرفته است و منوی فینگرفود تولد و سینی فینگرفود ایرانی از نظر ظاهری و طعم کاملا تفاوت فاحشی با سایر نمونه های مشابه دارد، شما هنگام سفارش فینگرفود تولد و فینگرفود مهمانی باید به این نکته توجه داشته باشید و نمونه مناسب را جهت خرید نهایی برگزینید، تحت چنین شرایطی خریدی ایمن و بدون دغدغه را قطعا تجربه خواهید کرد.

خرید فینگرفود زمانی هیجان انگیز خواهد بود، که شما آیتم های بیشتری را به سفارش خود اضافه کنید و آن ها را میل کنید، برخی از آیتم های اخیر سینی فینگرفود و فینگرفود تولد شامل موارد زیر هستند، که پس از بررسی می توانید نسبت به خرید اقدام کنید:

●ته چین ایرانی: معمولا این غذا در ابعاد کوچک تر و به صورت قالب زنی شده در داخل سینی فینگرفود قرار می دهد و هنگام سفارش فینگرفود در صورت درخواست این آیتم قطعا سینی شما رنگین تد خواهد بود.

●انواع سوخاری: معمولا سوخاری ها یکی از محبوب‌ ترین اجزای سینی فینگرفودها هستند و طعم به یاد ماندنی را در سینی شما به وجود می آورد.

●انواع پاستا و سوشی: استفاده از غذاهایی که بیشتر در بین افراد محبوب هستند، در سینی فینگرفود همیشه نتایج بهتری را به دست می آورد و بیشتر شما را جهت میل کردن ترغیب می کند.

●انواع ساندویچ: تمامی ساندویچ هایی که برای سینی فینگرفود در نظر گرفته می شوند، از نظر ابعاد بسیار کوچک تر هستند و حاوی محتویات گوناگونی می باشند.

●توپک های غذایی: این توپک ها با مواد خوراکی مختلف پر می شوند و طعم فوق العاده آن مطابق ذائقه غذایی هر فردی است.

●انواع سالاد: از مهم ترین اجزای سینی فینگرفود می توان به سالاد اشاره کرد، که این آیتم بیشتر برای افراد رژیم مد نظر گرفته می شود.

●انواع پیتزا اسلایس شده: پیتزا از دیگر غذاهای محبوبی است، که هر اسلایس از آن می تواند ظاهری متفاوت را به سینی شما ببخشد.

●انواع رول گوشتی: این رول ها حاوی محتویات گوشتی گوناگونی هستند و معمولا از یک سیخ چوبی کوچک برای حفظ شکل ظاهری این فینگرفود کمک می گیرند

شرایط سفارش فینگرفود:

اگر شما نیز جز افرادی هستید، که قصد سفارش و خرید انواع فینگرفود را دارید، باید این نکته را خاطر نشان کرد، که تمامی آیتم های فینگرفود به سبب این که از اندازه کوچک تری برخوردار هستند، در مدت زمان بیشتری آماده می شوند. همچنین تنوع غذایی در این سینی ها بی شمار است و هر یک به همراه تزیین و دورچین بیش از چندین ساعت وقت می گیرد و قطعا اگر به دنبال یک سینی فینگرفود جذاب و خوشمزه هستید، باید این نکته را همیشه مد نظر بگیرید و سفارشات خود را در اسرع وقت از مراکز معتبر ثبت کنید. در غیر این صورت شما با مشکل مواجه خواهید شد.

این نوع از غذاهای کوچک و خوشمزه توسط آشپزان فوق حرفه ای و بین المللی طبخ می شوند.

بهترین مکان برای استفاده از فینگرفود:

فینگرفودها در مکان های مختلفی به کار گرفته می شوند و حتی در سال های اخیر به سبب افزایش محبوبیت در اغلب مهمانی ها سینی فینگرفود را مشاهده می کنید و حتی این سینی ها به صورت سلف سرویس در اختیار میهمانان قرار داده می شود. از مهم ترین مجالسی که از فینگرفود در آن استفاده می شود، می توان به تولدها اشاره کرد، که شما به کمک فینگرفود می توانید میان وعده مفید و خوشمزه ای را در اختیار مهمانان خود قرار دهید. دومین مهمانی که شما در آن از انواع فینگرفودها می توانید کمک بگیرید، دورهمی های دوستانه می باشد و شما بدون کوچک ترین اتلاف وقتی می توانید سینی فینگرفود خود را سفارش دهید. جشن تعیین جنسیت از دیگر مهمانی هایی است، که استفاده از فینگرفود در این مکان بسیار توصیه می شود.

امروزه به واسطه محبوبیت بیشتر حتی در مجالس بزرگ تر نظیر عروسی ها نیز از سینی های فینگرفود در کنار غذای اصلی استفاده می شود و شما یک میان وعده با کالری مناسب و مقوی را می توانید در اختیار مهمانان خود قرار دهید.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/263267

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *