http://didshahr.ir/263192

06:35 :: 1402/06/14

ساخت و نصب بالابر مغازه هیدرولیکی نیازمند آن است تا استانداردهای مربوطه و همینطور اصول ایمنی به صورت کامل بررسی شوند. جهت ساخت و استعلام قیمت بالابر مغازه هیدرولیکی با شرکت سبحانی در تماس باشید.

ساخت و نصب بالابر مغازه هیدرولیکی نیازمند آن است تا استانداردهای مربوطه و همینطور اصول ایمنی به صورت کامل بررسی شوند. توجه داشته باشید که رعایت کردن اصول ایمنی در ساخت بالابر مغازه، موجب می شود تا علاوه بر افزایش کارایی آن، رضایت مشتری هم به صورت صد در صدی اعمال گردد.

شماره تماس :   ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰         ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷

وب سایت :www.sobhanilift.com 

16933970605

ساخت بالابر مغازه هیدرولیکی

قبل از ثبت سفارش و درخواست ساخت بالابر مغازه هیدرولیکی ، بدانید که انتخاب یک مجموعه که در این زمینه به صورت حرفه ای عمل می کنند، اهمیت زیادی دارد. بنابراین در همان ابتدای امر، مجموعه ای را انتخاب کنید که بتواند از هر نظر، بهترین ها را ارائه دهد. مجموعه بالابر سبحانی در این زمینه می تواند به شما کمک کند. از آن جایی که بالابر سبحانی، در تولیدات خود بالاترین کیفیت قطعات را به کار می برد و تمامی اصول ایمنی را رعایت می نماید، باید بدانید که بهترین و باکیفیت ترین بالابر را به شما تحویل خواهد داد. بیشتر از هر چیزی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن است که از هیچ قسمتی دریغ نمی کند.

شماره تماس :   ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰         ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷

وب سایت :www.sobhanilift.com 

169339706190

کاربرد بالابر مغازه هیدرولیکی

بالابر مغازه هیدرولیکی را می توانیم به عنوان یک ابزار و یا دستگاهی برشمریم که از آن به منظور انتقال بار و اشیا سنگین در مغازه و یا فروشگاه، استفاده می شود. عملکرد بالابرهای فوق معمولا به صورت هیدرولیکی بوده و این قابلیت را دارا هستند تا بارهای سنگین را جابجا نمایند. جابجایی بار به شکل عمودی میسر می شود و دیگر به منظور حمل بار مورد نظر به استفاده از نیروی انسانی نیازی ندارید.

از مهم ترین کاربردهای نصب بالابر مغازه و فروشگاه ها می توانیم به موارد ذیل اشاره ای داشته باشیم که عبارتند از:

 1. انتقال بار:انتقال بارهای سنگین از یک طبقه به طبقه ای دیگر، کار سختی می باشد. بنابراین می توانید به منظور جابجایی بارهای مورد نظر از بالابر بهره ببرید.
 2. تسهیل در تخلیه و بارگیری:بالابرهای مورد نظر یک وسیله نقلیه هستند که به جهت بارگیری و تخلیه کالاها در مغازه از آن استفاده می شود. کارکنان توانایی این را خواهند داشت تا به راحتی بار را از کامیون تخلیه کرده و به مکان مورد نظر آن انتقال دهند.

باید بدانید که بالابر هیدرولیکی به منظور سهولت در انتقال بار و اشیا سنگین در فروشگاه و مغازه مورد استفاده قرار می گیرد. کارایی نیز بهبود پیدا خواهد کرد و تمامی عملیات بارگیری و تخلیه هم با روش ایمن تری انجام می شود.

شماره تماس :   ۰۹۱۹۷۹۴۱۷۴۰         ۰۹۱۲۲۶۱۳۴۱۷

وب سایت :www.sobhanilift.com 

16933970619

مزایا و ویژگی های بالابر هیدرولیکی مغازه

از مهم ترین مزایا و ویژگی های بالابر هیدرولیکی مغازه، می توانیم موارد ذیل را بیان نماییم که عبارتند از:

 1. قدرت فوق العاده بالا:بالابرهای هیدرولیکی از قدرت بالایی برخوردارند. به این ترتیب می توانند به راحتی هر نوع بار سنگین را با سرعت و قدرت زیاد مورد جابجایی قرار دهند. این ویژگی موجب می شود تا کارایی افزایش پیدا کرده و عملیات بارگیری و تخلیه هم با سرعت بیشتری انجام شود.
 2. ایمنی زیاد: این نوع از بالابر فروشگاهی را به صورت ایمن و همراه با سیستم های ایمنی خوبی می سازند. سیستم های مرتبط با تشخیص افت سرعت، سیستم های حفاظت در مواقع ضروری و قفل کابین که از وقوع حوادث ناخواسته جلوگیری می کند.
 3. کاربرد بسیار آسان:کاربرد این نوع بالابرها ساده و آسان است و با کمک دستگاه کنترل می توانید بار را به راحتی بالا و پایین کنید.
 4. صدای کم و بدون لرزش:از آن جایی که این بالابر مغازه از سیستم هیدرولیکی بهره برده اند، صدا و لرزش کمی دارند. پس می توان یک محیط آرام و بدون صدا را تجربه کرد.
 5. قابلیت سفارشی سازی:با توجه به نیازهای خود و ابعاد مغازه و فضای کاری که دارید، بالابر مورد نظر را سفارش دهید.
 6. استفاده از کم ترین فضا:بالابرها را در فضای کمی هم می توانند نصب کنند پس امکان نصب بالابر مغازه هیدرولیکی در فضاهای محدودتر برای مشتریان وجود دارد.

قیمت بالابر هیدرولیکی مغازه

بالابرهای هیدرولیکی مغازه، با ترکیب قدرت، سرعت، ایمنی و سهولت در استفاده، یک ابزار موثر جهت انتقال بار و اشیا سنگین در فضاهای گوناگون به شمار می آید. قیمت بالابر هیدرولیکی مغازه هم تحت تاثیر عوامل گوناگونی قرار دارد و برخی از این عوامل عبارتند از:

 1. میزان ظرفیت باربری:این مورد یکی از مهم ترین عوامل موثر در قیمت بالابر می باشد. بالابرهایی که ظرفیت بیشتری دارند، قیمت آن ها نیز بالاتر خواهد بود. زیرا به قطعات و سیستم های قوی تری نیاز دارند.
 2. ارتفاع انتقال بالابر:هرچه ارتفاع مورد نظر برای جابجایی بالابر بیشتر باشد، قیمت آن بالاتر خواهد بود.
 3. ابعاد فضای کاری:ابعاد، تاثیر زیادی در قیمت دارد. بالابرهای با ابعاد کمتر، علاه بر اشغال فضای کمتر، قیمت کمتری هم دارا می باشند.
 4. مواد و متریال به کار رفته:هرچه متریال باکیفیت تری در ساخت بالابر استفاده شود، قیمت بالابر مغازه هیدرولیکی افزایش پیدا خواهد کرد.
 5. وجود تکنولوژی و امکانات بیشتر:بالابرهایی که سیستم ایمنی پیشرفته تر و امکانات بیشتری دارند، معمولا از قیمت بالاتری هم برخوردارند.
 6. برند تولیدکننده:آن برندی که به تولید بالابر پرداخته است هم می تواند قیمت را افزایش یا کاهش دهد.

به منظور دریافت قیمتی دقیق و به روز، می توانید از کارشناسان فروش بالابر سبحانی کمک بگیرید.

 • لینک کوتاه
 • https://savalankhabar.ir/263192

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *