http://didshahr.ir/263171

11:12 :: 1402/06/13

امروزه برای خانواده هایی که دانش آموز دارند قبولی در کنکور و راهی شدن آنها به دانشگاه به عنوان یک دغدغه مهم محسوب می شود چراکه آنها موفقیت فرزندان خودشان را در قبول شدن رشته های همچون پزشکی، مهندسی و ورود به دانشگاه می دانند.

انتشارات گیلنا

درس خواندن از روی منابع نامناسب برای کنکور، درواقع وقت تلف کردن است. هرسال داوطلبان زیادی پس از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری بسیار ناراحت هستند که خیلی زحمت کشیدند و درس خواندند اما نتوانستند در رشته دلخواهشان قبول شوند. یک سال زحمت و تلاش ولی بدون نتیجه…

به نظر شما اشتباه کارشان کجا بوده؟ چه‌کاری باید می‌کردند که نکردند؟ چه مباحثی را باید می‌خواندند؟ برای دانستن جواب این سؤال باید مشاور یا طراح سؤال کنکور باشیم، اما این‌که امکان ندارد. راه دیگر این است که از منابع کمک‌درسی و نمونه تست‌هایی استفاده کنیم که بر اساس تجربه کارشناسان کنکور و از روی تست‌های سال‌های قبل طراحی شدند.

چطور می‌توانیم منابع مناسب را انتخاب کنیم؟

از بین صدها منبع مختلف که برای داوطلبان کنکور طراحی‌شده، چطور باید منابع مناسب را پیدا کنیم. یک‌راه شاید مطالعه همه آن‌ها باشد که با توجه به زمان کم هر داوطلب عملاً شدنی نیست. راه دیگر پرسیدن از کسانی است که در سال‌های قبل رتبه خوبی در کنکور سراسری کسب کردند؛ اما چطور آن‌ها را پیدا کنیم و این سؤال را بپرسیم؟

رتبه برترهای کنکور معمولاً پس از اعلام نتایج، با خبرنگاران مصاحبه می‌کنند و از رمز و راز موفقیت خود حرف می‌زنند. پس خواندن یا شنیدن مصاحبه رتبه برترها سرنخ‌های مهمی در مورد روش موفقیت در آزمون سراسری به ما می‌دهند.

معرفی انتشارات گیلنا و سامان مطلبی

منابع مورداستفاده رتبه برترهای کنکور چه ویژگی‌هایی داشتند؟

این منابع مطابق با آخرین تغییرات آزمون سراسری و طبق مباحث مهم کتاب تدوین شدند. در این منابع به تمام نکات کلیدی که ممکن است در کنکور از آن‌ها سؤال طرح شود پرداخته می‌شود. حتی از کنار تصاویر و نکات ریز هم به‌راحتی عبور نمی‌کنند. منابع مناسب در کنار مطالب آموزشی، تست‌های متناسب با هر مبحث را هم دارند تا داوطلب بتواند پس از مطالعه هر بخش، تست‌های همان بخش را هم پاسخ دهد تا متوجه شود چقدر مطالب را یاد گرفته است.

توانایی و تخصص و تجربه اساتیدی که این منابع را تهیه می‌کنند هم بسیار مهم است. اساتید باتجربه به‌خوبی با مهم‌ترین مباحث کتاب‌های درسی که برای طراحان سؤال جالب هستند، آشنایی دارند.

روش مطالعه کتاب‌ها و منابع هم در یادگیری داوطلب تأثیرگذار است.

انتشارات گیلنا ازجمله مؤسساتی است که داوطلبان سال‌های گذشته رضایت خوبی از محصولات آن داشتند. در سایت انتشارات گیلنا تعدادی از نظرات این داوطلبان وجود دارد که اگر تمایل داشتید می‌توانید مراجعه کنید و بخوانید.

02

کنکور آسان است

یکی از ابزارهایی که می‌تواند موجب شود تا شما به نتایج برتر در کنکور دست پیدا کنید کلاس های کنکوری و استفاده از موسسه های کنکوری می باشد. در شهرهای بزرگ و کوچک کلاس های کنکوری همیشه به واسطه مدرسین و معلمین دلسوز و زحمتکش برگزار می گردد و تمامی این عزیزان تلاش خود را انجام می دهند تا بتوانند دانش‌آموزان را به موفقیت در کنکور برسانند و قطعا در کنکور سراسری وجود کلاسهای کنکور جایگاه ویژه‌ای داشته است و در واقع در موسسه های معتبر همچون کنکور آسان است به دلیل استفاده از مدرسین باتجربه و باسابقه امکان قبولی دانش آموزان در کنکور نیز افزایش پیدا می کند چرا که آنها می‌توانند با ضعف ها و اشکالات دانش‌آموزان به خوبی آشنا شوند و طی دوره های آموزشی به برطرف کردن آنها بپردازند و در نهایت مباحث مهم و پرتکرار را برای دانش‌آموزان بازگو کنند و آنها را با روش های تست زنی و مطالعه به خوبی آشنا نمایند و در آخر نتیجه خوبی برای داوطلب در کنکور حاصل می شود و به آنچه که می خواهد برسد.

از اصلی ترین و مهمترین موضوعی که برای هر داوطلب کنکوری مطرح می‌شود زمان است؛ در واقع اگر داوطلبی می‌خواهد به کلاس برود باید بر روی زمان تاکید ویژه‌ای داشته باشد چرا که متاسفانه بسیاری از داوطلبان در طول هفته خود را درگیر کلاس های کنکوری می‌کند و دیگر توانی برای آنها در خصوص در تست زنی و مطالعه در خانه باقی نمی ماند و در نهایت با حجم از خستگی رو به رو می شوند که برنامه ریزی زمان به عنوان یکی از مهم ترین موارد برای داوطلبان کنکور خواهد بود.

آشنایی با موسسه کنکوری “کنکور آسان است”

استفاده از موسسه های مجرب و متخصص می تواند به داوطلبان کنکور کمک کند تا روش درستی را برای مطالعه انتخاب نمایند که خوشبختانه امروزه در کشور ما موسسه‌های زیادی وجود دارد که تلاش می کنند تا دانش آموزان را به موفقیت برسانند اما موسسه هایی همچون “کنکور آسان است” با ویژگی هایی سبب شده تا متمایز در دیگر موسسه ها باشد که می توانیم به نکات مشاوره ای، نمونه تدریس، نمونه سوال، مشاوره رایگان، طرح های مشاوره، دانلود اپلیکیشن در وب سایت رتبه گردون اشاره نماییم.

در این موسسه از اساتید برجسته ی همچون استاد حسین احمدی استفاده شده است که همانند یک همراه دلسوز و مهربان در کنار داوطلبین عزیز تلاش می کند. استاد حسین احمدی با تجربه کاری و سابقه ی درخشانی که از سال ۱۳۷۳ برای خود در کارنامه ی کاریشان ثبت کرده است توانسته به داوطلبینی که رویای بدست آوردن نتایج برتر را داشته اند، کمک فراوانی نماید.

4

اوج یادگیری چه محصولاتی دارد؟

این انتشارت مجموعه متنوعی از محصولات مناسب برای داوطلبان کنکور را فراهم کرده است. یکی از این محصولات، پکیج‌های متعددی از درس‌های سه پایه تحصیلی دهم، یازدهم و دوازدهم متوسطه در سه گروه آزمایشی انسانی، تجربی و ریاضی است. این پکیج‌ها شامل تدریس تمام بخش‌ها، بیان نکات کنکوری و نمونه تست‌های هر مبحث، آموزش جامع تستی و تکنیک‌های سریع تست زدن است.

این پکیج‌ها با توجه به آخرین تغییرات کنکور هرسال بازنگری می‌شوند.

در کنار این پکیج‌ها، انتشارات گیلنا اقدام به طراحی اپلیکیشن اوج یادگیری کرده است که هم امکان تماشای نمونه تدریس اساتید را برای داوطلبان فراهم کرده است و هم برای خرید آسان محصولات مجموعه، بسیار کاربردی است. نحوه دانلود و نصب این اپلیکیشن در سایت کنکور آسان است به‌خوبی توضیح داده‌ شده است.

اوج یادگیری مجموعه فیلم‌های آموزشی متناسب با سطح علمی داوطلب تدارک دیده است که همه افراد با سطح علمی ضعیف یا قوی می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. این فیلم‌ها کیفیت صوتی و تصویری بالایی دارند و مجوزهای لازم را از سازمان‌های مرتبط دریافت کردند.

انتشارات گیلنا برای تمام داوطلبانی که در این مجموعه ثبت‌نام کنند، خدمات مشاوره رایگانی را در نظر گرفته است. برای اطلاع از نحوه استفاده از این مشاوره رایگان می‌توانید به سایت موسسه مراجعه کنید.

همچنین اوج یادگیری آزمون‌های آنلاینی را تدارک دیده است که به داوطلبان فرصت سنجش و مقایسه خود را با رقبا بدهد.

کسانی که منابع آموزشی را تهیه می‌کنند، اگر نیاز به برنامه درسی مرتبط برای مطالعه آن‌ها داشته باشند، مشاوران موسسه این برنامه را متناسب با ویژگی‌های شخصی هر داوطلب در اختیار او قرار می‌دهند.

فیلم‌های آموزشی مجموعه همیشه در اختیار شماست و می‌توانید با توجه به برنامه روزانه خود، هر درس را چند بار مرور کنید و نگران کمبود وقت یا اتمام زمان کلاس نباشید.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/263171

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *