http://didshahr.ir/263168

10:10 :: 1402/06/13

جهت ثبت نام در اوج یادگیری و تماس با دفتر مرکزی کنکور آسان است با شماره ۰۲۱۶۶۵۵۲۶۰۰ تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام در اوج یادگیری

رقابت در رشته های پرطرفدار کنکور، بسیار فشرده است. داوطلبان زیادی برای اینکه موفقیت کاری و تحصیلی خود را در آینده تامین کنند، برای قبولی در کنکور سراسری تلاش می کنند.

اگر شما جزو داوطلبانی باشید که در سالهای گذشته در کنکور شرکت کرده اید و نتوانستید در رشته ای که دوست دارید قبول شوید، احتمالا کمی ناامید شده اید. شاید فکر می کنید کنکور سدی است که نمی توانید از آن رد شوید. شاید هم تصمیم گرفتید امسال در هر رشته ای که قبول می شوید، ثبت نام کنید و دیگر رویاهایتان را فراموش کنید.

اگر به شما بگوییم در سالهای قبل داوطلبانی مثل شما بودند که توانستند با تغییر روش درس خواندن خود و با کمی تلاش بیشتر بالاخره به آرزویشان برسند، باور می کنید؟ مصاحبه های برخی از آنها را به راحتی می توانید در اینترنت پیدا کنید.

موسسات آموزشی متعددی برای کسانی که پشت کنکور مانده اند، برنامه های ویژه ای دارند. درموردشان تحقیق کنید و ببینید کدامیک از آنها عملکرد بهتری دارند.

موسسه اوج یادگیری، طرح مخصوصی برای داوطلبان کنکور و فارغ التحصیلان سالهای گذشته دارد که قصد دارند دوباره در کنکور شرکت کنند.

کنکور۲

کنکور آسان است چه برنامه ای برای داوطلبان کنکور سراسری دارد؟

برای معرفی کنکور آسان است به سایت موسسه سر زدیم و برنامه های درسی و محصولات آموزشی تهیه شده توسط اساتید آن را مشاهده کردیم. سپس نظرات دانش آموزان و داوطلبان سالهای قبل را درمورد محصولاتی که خریداری کرده بودند و همین طور نحوه تدریس اساتید، بررسی کردیم. به نتایجی هم رسیدیم که با شما در میان می گذاریم.

اجازه دهید معرفی اوج یادگیری را این طور شروع کنیم که این موسسه برای همه گروههای آزمایشی، بسته آموزشی تهیه کرده است. یعنی فرقی نمی کند که شما داوطلب گروه تجربی باشید یا ریاضی و انسانی؛ برای شما هم جزوات و لوحهای فشرده کمک درسی وجود دارد و هم برنامه درسی متناسب با محتویات این بسته ها که پس از خرید به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در معرفی انتشارات گیلنا باید بگوییم این موسسه برای دوران طلایی عید هم برنامه درسی ویژه دارد که می توانید با توجه به آن، هم درسهای خوانده شده را تثبیت کنید و هم مطالب دشوار را یاد بگیرید.

اساتید کنکور آسان است سابقه تدریس در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری را دارند که از شبکه دو پخش شده است. همچنین هر کدام از آنها سالها در مدارس و کلاسهای حضوری تدریس کرده اند و تجربه زیادی دارند. این اساتید در دوران جمع بندی عید هم برای رفع اشکال در کنار داوطلبان خواهند بود.

درسها و مباحث گفته شده در بسته های آموزشی در لوحهای فشرده عرضه می شوند. همچنین تکنیکهای تست زنی و نکات مهم کنکوری هم در این پکیجها وجود دارد.

این DVD ها علاوه بر کامپیوتر در دستگاههای پخش خانگی هم قابلیت پخش دارند. استفاده از آنها کمک می کند بدون خروج از خانه و صرف وقت و هزینه زیاد بتوانید در کلاسهای اساتید خوب کشور شرکت کنید.

گلینا

انتشارات گیلنا را بشناسید و با فعالیتهای آن آشنا شوید

این موسسه سالهاست که با همراهی اساتید مجرب کشوری همچون استاد حسین احمدی ، عارف ربیعیان و امیر مسعودی برای برقراری عدالت آموزشی و برخورداری دانش آموزان سراسر کشور، به ویژه مناطق محروم، تلاش می کند.

موسسه اوج یادگیری به این منظور بسته های آموزشی برای گروههای تجربی و انسانی و ریاضی تهیه کرده است. در این بسته های آموزشی که به صورت لوحهای فشرده دراختیار شما قرار می گیرند، فیلمهای آموزشی بسیار باکیفیتی قرار دارند که می توانید آنها را در کامپیوتر یا سیستم نمایش خانگی مشاهده کنید.

خوبی پکیج آموزشی این است که شما می توانید بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاس درس، از آموزش اساتید خوب کشور در درسهای مختلف استفاده کنید. این موضوع به ویژه برای دانش آموزان روستاها و شهرستانها که به کلاسهای اساتید تهران دسترسی ندارند، مزیت بزرگی است.

شما می توانید فیلمهای آموزشی مباحث مختلف را به صورت جداگانه مشاهده کنید و اگر به مبحثی مسلط نبودید، آن DVD را بارها ببینید و تکرار کنید.

همچنین آموزش تکنیکهای تست زنی به شما کمک می کند بتوانید با سرعت و دقت بیشتری به تستها جواب دهید.

پس از تهیه پکیجهای آموزشی انتشارات گیلنا، برنامه درسی رایگانی به شما داده می شود تا براساس آن بتوانید از محتویات بسته، بهتر استفاده کنید.

برای اینکه موسسه اوج یادگیری را بشناسید می توانید اپلیکیشن انتشارات گیلنا را نصب کنید و درباره فعالیتهای متنوع آن از جمله اردوی نوروزی در دوران طلایی عید اطلاعات خوبی کسب کنید.

اساتید اوج یادگیری در برنامه تلویزیونی به همین نام که از صدا و سیما پخش شده است، تدریس کرده اند.

کدام اساتید در بسته های آموزشی اوج یادگیری تدریس کرده اند؟

استاد حسین احمدی بنیانگذار موسسه هستند و تدریس عربی و دروس عمومی را به عهده دارند. دروس مهم فیزیک و ریاضی را استاد امیر مسعودی درس می دهند که یکی از مطرح ترین اساتید این درسها در کشور هستند.

تدریش زیست شناسی برای داوطلبان گروه تجربی به عهده دکتر مهدی شیخی است که خودشان جزو رتبه برترهای زمان تحصیلشان بوده اند.

درس شیمی را استاد عارف ربیعیان آموزش می دهند. ایشان دارنده مدال المپیاد شیمی هستند و به قدری این درس را خوب آموزش می دهند که مورد تحسین دانش آموزان سالهای قبل قرار گرفته اند.

این اساتید سابقه تدریس در برنامه های تلویزیونی اوج یادگیری، زنگ پنجم و یادگیری آسان را دارند و از این طریق هم توانسته اند نکات رایگان زیادی را به دانش آموزان نقاط مختلف کشور آموزش دهند.

اساتید موسسه، دلسوزی و تعهد زیادی دارند و سعی می کنند نکات کاربردی و مهمی را که بلدند، با داوطلبان یاد بدهند.

با مشاهده فیلمهای تدریس اساتید هم می توانید موسسه اوج یادگیری را بشناسید.

قبل از اینکه در کلاس های کنکوری شرکت کنید به چند توصیه مهم دقت کنید

ویژگیهای منابع آموزشی اوج یادگیری چیست؟

کیفیت منابع آموزشی بهترین راه معرفی انتشارات گیلناست. این منابع حاصل سالها تجربه در زمینه تدریس در کلاسهای حضوری و مجازی کنکور و پرورش رتبه های برتر است.

بسته های آموزشی جامع و معلم خصوصی گیلنا از پایه دهم دراختیار دانش آموزان قرار می گیرد تا به تدریج و از دروس پایه خودشان را برای کنکور آماده کنند.

بسته های اوج یادگیری شامل فیلمهای آموزشی هستند که با بالاترین کیفیت تهیه شده اند. شما می توانید بدون نیاز به خروج از خانه و در هر ساعتی از شبانه روز که بخواهید این فیلمها را ببینید.

اگر مبحث خاصی برایتان مشکل است یا نیاز به رفع اشکال دارید، می توانید فیلمهای همان مبحث را جداگانه چند بار ببینید تا تمام نکته های گفته شده توسط استاد را یاد بگیرید.

اوج یادگیری برای کسانی که این بسته ها را تهیه می کنند، مشاوره و برنامه رایگان درنظر گرفته است. همچنین میتوانید با اساتید موسسه نظیر سامان مطلبی و عارف ربیعیان در ارتباط باشید.

چطور می توانید بسته های آموزشی سامان مطلبی را تهیه کنید؟

در ادامه معرفی انتشارات گیلنا، نحوه تهیه بسته های آموزشی را توضیح می دهیم. شما می توانید این بسته ها را از طریق سایت موسسه و یا اپلیکیشن آن تهیه کنید و در هر نقطه از کشور، آنها را درب منزل خود دریافت کنید.

این بسته ها ضمانت اصل بودن دارند و به صورت رایگان به نشانی شما فرستاده می شوند.

انتشارات گیلنا در مناسبتهای مختلف، تخفیف هایی هم برای محصولات آموزشی خود درنظر می گیرد. برای اطلاع از تخفیفها می توانید به سایت گیلنا سنتر مراجعه کنید یا با کارشناسان و مشاوران اوج یادگیری تماس بگیرید.

فراموش نکنید انتخاب منابع آموزشی مناسب، مسیر شما را برای قبولی در رشته دلخواهتان هموار می کند. پس از آن می توانید با تلاش و توکل به آرزوهایتان برسید حتی اگر این آرزو، رتبه برتر شدن باشد.

جهت تماس با دفتر مرکزی گیلنا با شماره ۰۲۱۶۶۵۵۲۶۰۰ تماس حاصل فرمایید یا به سایت گیلناسنتر https://gilnacenter.com مراجعه نمایید.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/263168

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *