http://didshahr.ir/263116

07:17 :: 1402/06/12

حجت مدنی گفت:تامین سوخت هوایی استان بعهده شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل بوده و در سال گذشته برای یک هزار و ۹۴ پرواز مقدار دو میلیون ۸۵۴ هزار لیتر سوخت هوایی تامین و توزیع شده است.

 

سید حجت مدنی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل ضمن اعلام خبر فوق گفت: ​تامین سوخت هوایی استان بعهده شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل بوده و در سال گذشته برای یک هزار و ۹۴ پرواز مقدار دو میلیون ۸۵۴ هزار لیتر سوخت هوایی تامین و توزیع شده است.

سید حجت مدنی مدیر منطقه گفت: در سال گذشته یک هزار و ۹۴ پرواز از فرودگاه اردبیل انجام گرفته که برای این تعداد پرواز نزدیک به دو میلیون و ۸۵۴ هزار لیتر سوخت تامین و توزیع شده است.

مدنی تصریح کرد: در مقایسه مقدار مصرف این فرآورده در پنج ماهه نخست امسال نسبت به همین مدت در سال گذشته با افزایش ۴۱ درصد و در مقایسه تعداد پرواز ها، با افزایش ۲۱ درصد مواجه هستیم.

مدیر منطقه اردبیل با بیان این مطلب که سوخترسانی به ناوگان هوایی از مسئولیتهای حساس و استراتژیک شرکت محسوب شده و باید با دقت و نظارت جدی در دستور کار قرار گیرد، افزود: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل در راستای رسالت اصلی خویش بدون هیچگونه وقفه آماده خدمات رسانی مطلوب به عموم هموطنان عزیز می باشد.

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/263116

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *