http://didshahr.ir/262844

08:17 :: 1402/05/31

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت:احداث پروژه ۲۴۰۰ واحدی طرح نهضت ملی مسکن در شهرک سردار سلیمانی اردبیل به همت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کلید خورد.

مسکن

حامد کیخسروی از احداث پروژه ۲۴۰۰ واحدی شهرک سلیمانی در اردبیل خبر داد و اظهار کرد: پروژه ۲ هزار و ۴۰۰ واحدی شهرک سلیمانی در ۱۷ زون و ۱۰۰ بلوک ۲۴ واحدی و طراحی به روز معماری واحدهای مسکونی و محوطه سازی در مرحله اجرا قرار دارد.

وی با بیان اینکه تهیه مسکن برای مردم یکی از اولویت‌های اساسی دولت سیزدهم است، افزود: ۳ بلوک ۲۴ واحدی پروژه مسکن شهرک سلیمانی در مرحله شروع اجرای فوندانسیون و ۱۰ بلوک در مرحله اتمام خاکبرداری است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل بیان کرد: همچنین انتخاب پیمانکار به صورت فراخون عمومی ارزیابی کیفی انجام گرفته و اقدامات بعدی در حال برنامه‌ریزی است.

کیخسروی با بیان اینکه بنیاد مسکن بازوی توانمند دولت در اجرای طرح نهضت ملی مسکن است، ادامه داد: در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر ساخت واحدهای مسکن در قالب طرح «نهضت ملی مسکن» آغاز شده که تاکنون ۳ هزار و ۲۸۲ واحد مسکن در قالب این طرح در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر استان در حال اجرا است.

وی خاطرنشان کرد: در شهر اردبیل نیز ما کمک‌کار راه و شهرسازی و گروه‌های دیگر در ساخت واحدهای مسکونی هستیم که امیدواریم در اجرای این طرح به دولت سیزدهم و مردم استان کمک‌کار شایسته‌ای باشیم.

 

مطالب دیگر
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/262844

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *