http://didshahr.ir/262803

03:55 :: 1402/05/30

مدل های مختلف موتور برق – دیزل ژنراتور – ژنراتور گازسوز – موتور برق – نمایندگی موتور برق در قزوین

در فصل تابستان، به دلیل افزایش دما و وجود گرما، مصرف برق به شکل چشم‌گیری افزایش می‌یابد و شبکه‌های برق قادر به پاسخگویی به همه بارها نیست. احتمالا تعدادی از ساختمان‌های پرمصرف دچار قطعی برق بشوند. قطع شدن برق برای خیلی‌ها آزاردهنده و غیر قابل تحمل است.قطعی برق مصرف کنندگان تجاری و صنعتی می‌تواند موجب ضرر و زیان‌های زیادی شود. به همین دلیل، بسیاری از این مصرف کنندگان به دنبال راهکارهای جدید میفتند. یکی از این راهکار‌ها داشتن برق پشتیبان در زمان قطعی برق است. یکی از بهترین وسایل برای داشتن برق پشتیبان، استفاده از یک مولد برق مانند موتور برق است.

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید، زیرا می‌خواهیم به صورت کامل درمورد موتور برق صحبت کنیم. انواع آن را به شما معرفی کنیم و در مورد تک تک آنها به صورت کامل صحبت کنیم. بعد از آنهم به معرفی یک شرکت معتبر در زمینه نصب و راه اندازی موتور برق را به شما معرفی خواهیم کرد که در شهر قزوین است.

موتور برق در قزوین

موتور برق چیست

موتور برق، یا تولید کننده برق، دستگاهی است که با تبدیل انرژی مکانیکی به برق، برق تولید می‌کند. این دستگاه‌ها از یک موتور برای تحریک تولید برق استفاده می کنند. در بسیاری از موارد، موتورهای الکتریکی استفاده می شوند تا این انرژی مکانیکی را تحویل دهند.

کاربرد موتور برق

همانطور که بالاتر گفتیم، موتور برق یک دستگاه الکتریکی است که انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می‌کند. موتورهای برق در بسیاری از وسایل و دستگاه‌ها از جمله ماشین آلات صنعتی، وسایل نقلیه الکتریکی و ابزار‌های برقی استفاده می‌شود.

موتور‌های برق مزایای زیادی نسبت به سایر منابع انرژی دارند. موتور‌های برق پاک هستند و هیچ‌گونه آلودگی تولید نمی‌کنند.

موتورهای برق گزینه ای عالی برای تامین انرژی وسایل و دستگاه‌ها هستند. موتورهای برق پاک، کارآمد و قابل اعتماد هستند.

در اینجا برخی از کاربردهای موتور برق آورده شده است:

 • تامین انرژی وسایل نقلیه الکتریکی
 • تامین انرژی ابزارهای برقی
 • تامین انرژی تجهیزات پزشکی
 • تامین انرژی سیستم های مخابرات
 • تامین انرژی سیستم های روشنایی
 • تامین انرژی سیستم های گرمایش و تهویه
 • تامین انرژی ماشین آلات صنعتی
 • تامین انرژی سیستم های آبیاری

موتورهای برق کاربردهای زیادی دارند و در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. ژنراتورهای برق گزینه ای عالی برای تامین انرژی وسایل و دستگاه ها هستند. موتورهای برق پاک، کارآمد و قابل اعتماد هستند.

انواع موتور برق

موتور برق در قزوین

موتور برق، به طور کلی به ۳ دسته تقسیم می‌شود. آن سه مورد، شامل گزینه های زیر هستند:

 • موتور برق بنزینی
 • موتور برق دیزلی
 • موتور برق گازسوز

موتور برق بنزینی

موتور برق بنزینی، جزو محبوب ترین موتور برق‌های موجود در بازار هستند. بنزین نسبت به سایر سوخت‌ها در دسترس‌تر است. اما نکته‌ای که باید در مورد آن بدانید، عمر مفید آن کم بوده و علاوه بر آن، قابل اشتعال است.

همچنین در هوای سرد احتمال راه اندازی آن اندکی سخت است. اما، کیفیتی که به شما ارائه می‌دهد نسبت به دیگر موتور برق‌ها بهتر است. موتور برق بنزینی به نام مستعار موتور برق شناخته می‌شود. شما اگر در قزوین زندگی می‌کنید، برای خرید موتور برق در قزوین باید به دنبال شرکت‌های معتبر باشید که در ادامه به معرفی معروف ترین آنها خواهیم پرداخت.

موتور برق دیزلی

موتور برق‌های دیزلی، با استفاده گازوئیل، انرژی الکتریکی تولید می‌کنند که آنها اصطلاحا ” دیزل ژنراتور ” می‌گویند.

دیزل ژنراتورها برای کارهای دائمی بسیار مناسب و قابل اعتماد هستند. این موتورها معمولا از خطر آتش سوزی در امان هستند و درکل نسبت به سایر مولدهای برق اظطراری ایمن تر می‌باشند.

دیزل ژنراتور، نسبت به موتور برق گازسوزی برتری‌های خاص خود را دارد.

برای انتخاب این دستگاه ، موارد زیادی وجود دارد که شما نسخه برقی آنرا به نسخه گازی آن ترجیح دهید. برای مثال: تامین و سوخت ذخیره آن، شرایط کار، تامین بار و عوامل مختلف دیگری مانند قیمت آن از دلایل برتری آن هستند.

همچنین ، تامین قطعات آن بسیار راحت است و نیازی به دانش خاصی برای حمل و راه اندازی آن نیست.

دیزل ژنراتور در قزوین به دلیل قیمت پایین و کارایی بالایی که دارد، محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

موتور برق گازسوز

موتور برق‌های گازسوز با کمک گاز، انرژی الکتریکی تولید می‌کنند و به ژنراتور گازسوز معروف هستند. ژنراتورهای گازسوز به دلیل ویژگی‌هایی همچون کارایی بالا، سازگاری با سیستم‌های تحت فشار و تغذیه با گاز طبیعی و بیوگاز و همچنین برخورداری از خروجی برق پایدار و قابل اعتماد، در بسیاری از برنامه‌های تولید برق مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خرید ژنراتور گازسوز در قزوین می‌تواند هزینه‌های خرید آنرا به شدت کاهش دهد. به علت رقابت زیادی که در زمینه فروش آن وجود دارد، شرکت‌های فروشنده آن در زمینه قیمت آن با یکدیگر به مبارزه پرداخته‌اند. به همین دلیل شما با گذاشتن یک وقت مناسب، می‌توانید ژنراتور گازسوز خود را با یک قیمت پایین خریداری کنید.

تعمیر و نگهداری از موتور برق

تعمیر و نگهداری از موتور برق

شرکت آرسس صنعت با بهره‌گیری از متخصصان و کارشناسان فنی و با تجربه در زمینه تعمیرات انواع موتور برق توانسته عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان دهد و اعتبار زیادی را در این زمینه بدست بیاورد.با توجه به این موضوع که موتور برق یک دستگاه الکتریکی و مکانیکی است، بهتر است که برای بررسی و انجام تست‌های لازم و انجام تغییرات و تعمیرات در موتور برق در صورت وجود هرگونه خرابی در آن، به مراکز تعمیر و نگهداری موتور برق مراجعه کنید کنید که آرسس صنعت با توجه با سابقه بالای کاری می‌تواند بهترین گزینه باشد.البته کارشناسان آرسس صنعت می‌توانند برای بررسی از مولد برق شما، به محل شما هم مراجعه کنند و در همانجا مشکل شما را برطرف کنند.دامنه خدمات تعمیر و نگهداری موتور برق شرکت آرسس صنعت:

 • تعمیر موتور برق‌های دیزلی
 • تعمیر موتوربرق‌های بنزینی
 • تعمیر موتور برق‌های گازی

نمایندگی موتور برق در قزوین

از آنجایی که عوامل زیادی هستند که در قیمت یک موتور برق تاثیر گذارند، اما همانطور که گفتیم که فروشنده آن نیز بسیار مهم است. یعنی اگر شما محصول مورد نظر خود را نمایندگی موتور برق خریداری کنید، مسلما قیمت پایین تری را برای آن پرداخت خواهید کرد.آرسس صنعت یکی از نمایندگی‌های فروش موتور برق در قزوین است و موتور برق‌های بنزینی جزو محبوب ترین محصولات آنها است.قزوین به عنوان یک شهر صنعتی بزرگ، دارای شرکت و کارخانه های بسیار متعددی است. به همین دلیل ، تولید کننده های موتوربرق در این استان بسیار بالا است.اما ، کارایی و ویژگی‌های موتور برق بستگی به شرکت تولید کننده و ارائه دهنده آن دارد. محصولات شرکت جنسیس از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار هستند، به همین دلیل، هنگام خرید آن باید به دنبال نمایندگی های فروش آنها باشید.شرکت ” آرسس صنعت مانا ” یکی از شرکت هایی است که انواع موتور های برقی اقتصادی و ارزان را به عنوان یکی از بزرگترین فروشنده موتور برق در قزوین به شما عرضه کرده است. و شما میتوانید در هر زمان، آنرا خریداری کنید.

شرکت آرسس صنعت مانا ” توسعه ی پایدار خود را در گرو توجه همزمان به کیفیت و تعهد به کار دانسته و در این راستا متعهدانه ، جهت بر آوردن رضایت مشتریان عمل نموده است.

آدرس وب سایت: arsrs-sanat.com

آدرس شرکت: قزوین، چهارراه ولیعصر، مجتمع نیایش (قزوین مال)، طبقه ۴ واحد ۴۳۶

شماره تلفن: ۳۳۹۹۱۴۹۱_۰۲۸ و  ۰۹۱۲۸۸۷۱۳۱۸ سلیمانی

 • لینک کوتاه
 • https://savalankhabar.ir/262803

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *