http://didshahr.ir/262029

09:19 :: 1402/04/28

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از استقبال خوب سرمایه گذاران برای حضور در شهرکها و نواحی صنعتی کم برخوردار استان، با توجه به مشوق‌های ارائه شده خبر داد.

انبار شهرک صنعتی

هاشم علایی در جریان بازدید از ناحیه صنعتی مشگین‌شهر ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: مشوق‌های بسیار مناسبی برای حضور سرمایه گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کم برخوردار استان در نظر گرفته شده است تا ضمن حمایت از واحدهای تولیدی، زمینه‌های افزایش تولید و اشتغال در این مناطق استان رونق و گسترش یابد.

علایی از جمله مشوقات ارائه شده در این مناطق را تخفیف تا ۵۰ درصدی در قیمت حق بهره برداری زمین و واگذاری به صورت شرایط نقد و اقساط برشمرد و افزود: علاوه بر تخفیف ۵۰ درصدی، طرح‌های تولیدی که در برنامه زمان بندی شده به مرحله بهره برداری می‌رسند تا ۱۰ درصد از بهای حق بهره برداری زمین آنها نیز کاسته شده و شامل بخشودگی بلاعوض می‌شوند.

وی شهرک‌های صنعتی گرمی و کوثر و نواحی صنعتی نوجه ده، روح‌کندی، شکرآب، نیر، رضی، پارس‌آباد، مشگین شهر و هشجین را جزو مناطق کم برخوردار و محروم استان برشمرد و تصریح کرد: اجرای این مشوقات در راستای توسعه متوازن صنعتی و حمایت از کارآفرینان در این مناطق انجام می‌شود که خوشبختانه برخی از سرمایه گذاران از آن استفاده کرده و طرح‌های تولیدی خود را به مرحله بهره برداری رسانده‌اند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ضمن تشکر از تلاش مسئولان استانی و کشوری برای توسعه و تامین زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی استان، خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت‌های منابع داخلی، نیازمند تخصیص اعتبارات عمرانی هستیم که امیدواریم با تخصیص این اعتبارات، بتوانیم نسبت به ایجاد بسترهای سرمایه گذاری و افزایش تولید و اشتغال در استان کمک کنیم.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/262029

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *