http://didshahr.ir/261923

00:59 :: 1402/04/26

این زن می گوید: بعد از طلاق متوجه نگاه های هوس آلود پسرخاله ام شدم اما و او می خواست با من رابطه داشته باشد.

نقشه های پسر جوان برای رابطه با دخترخاله اش

زن ۳۰ ساله گفت: در خانواده ای روستایی و کشاورز به دنیا آمدم اما پدرم وضعیت مالی خوبی نداشت و از عهده مخارج خانواده ۸ نفره ما برنمی آمد. در این شرایط من تا کلاس پنجم ابتدایی درس خواندم و در ۱۷ سالگی به عقد جوانی درآمدم که ۱۰ سال از خودم بزرگ تر بود ولی زندگی مشترک من و «نادر» ۷ سال بیشتر طول نکشید چرا که او مردی بداخلاق و بد دل بود و مدام مرا کتک می زد و به همین دلیل زمانی که پسرم به دنیا آمد مهریه ام را بخشیدم و در حالی که سرپرستی پسرم را به عهده داشتم از او جدا شدم و به خانه پدرم بازگشتم.

آن جا بود که متوجه نگاه های هوس آلود پسرخاله ام شدم اما همواره طوری با او برخورد می کردم که هیچ گاه به خودش اجازه ندهد رفتار یا گفتار نامناسبی با من داشته باشد. خلاصه در این شرایط کار می کردم و با تنها پسرم به زندگی ادامه می دادم تا این که ۷ سال بعد پدر بزرگم مردی را برای ازدواج با من معرفی کرد.

«سعید» متاهل بود و من باید همسر دوم او می شدم، با وجود این پدر بزرگم آن قدر از دست و دلبازی و خوبی های «سعید» در گوشم زمزمه کرد که بالاخره پای سفره عقد نشستم و او روز بعد از ازدواج مرا در خانه زندانی کرد. او چند شب به خانه نمی آمد و گاهی نیز با کیسه های پر از پول و اسکناس وارد خانه می شد، وقتی به رفتارهای نامتعارف او اعتراض می کردم پاسخم تهدید و کتک بود تا این که یک روز او را با محموله سنگین مواد مخدر دستگیر کردند و شوهرم روانه زندان شد.

در عین حال او چند نفر را اجیر کرده بود تا مراقب رفت و آمدهای من باشند و همه رفتارهای مرا به او گزارش دهند! در این شرایط من فقط حق داشتم تا برای ملاقات او به زندان بروم و بقیه روزها را باید در خانه می ماندم.

یک روز که قرار بود جلسه دادگاه شوهرم برگزار شود مشکلاتم را برای قاضی توضیح دادم و بدین ترتیب توانستم از او طلاق بگیرم، ولی تهدیدهای «سعید» از داخل زندان ادامه داشت و مدعی بود که مرا بدنام خواهد کرد.

در همین روزها بود که دوباره رفتارهای مشکوک پسرخاله ام شروع شد و او به هر بهانه ای به منزلم می آمد و جملات زننده ای را مطرح می کرد. من هم برای آن که زندگی او و همسرش تحت تاثیر رفتارهای زشت «قادر» قرار نگیرد سکوت می کردم و چیزی نمی گفتم فقط سعی می کردم در مجالس خانوادگی و فامیلی شرکت نکنم به همین دلیل مجبور شدم برای سومین بار با پسر عمه مادرم ازدواج کنم و اکنون نیز یک دختر ۲ ساله دارم ولی در این میان روزی «سعید» به مرخصی آمد و «قادر» تهمت های ناروایی را نزد او مطرح کرده بود.

«سعید» هم مبلغی پول به پسرخاله ام داده بود تا مرا رسوا کند. در همین حال «قادر» به خواهرم گفته بود که قصد دارد تلفنی با من صحبت کند اما من نه تنها قبول نکردم بلکه شماره تلفن او را هم در فهرست سیاه گذاشتم تا مزاحمتی برای من ایجاد نکند، ولی یک روز که شوهرم قصد داشت رسید بانکی را در فضای مجازی برای شوهر خواهرم بفرستد به اشتباه برای پسرخاله ام ارسال می کند و او نیز با این تصور که آن شماره متعلق به من است وارد گفت وگوی غیراخلاقی با طرف مقابل می شود و ادعا می کند که چرا در طول این سال ها جواب سربالا به او می دادم و او را آدم به حساب نمی آوردم!

این گونه بود که شوهرم متوجه مزاحمت های «قادر» شد و فهمیدکه او در سال های گذشته بارها قصد ارتباط نامتعارف با مرا داشته است ولی من دامنم را پاک نگاه داشته ام به همین دلیل هم همه افراد فامیل را دعوت کرده است تا به قول خودش «قادر» را در جمع خانوادگی به غلط کردن بیندازد، از سوی دیگر هم چاقویی را درون خودرواش گذاشته و مدام در کمین پسرخاله ام است تا از او زهر چشم بگیرد اما من از خشم جنون آمیز او می ترسم و …

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/261923

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *