http://didshahr.ir/261844

00:59 :: 1402/04/22

مرد بازنشسته که از دست زنش به سطوح آمده بود روش عجیبی برای انتقام گرفتن ئ تنبیه او به کار بست.

انتقام عجیب مرد بازنشسته از زنش

زن ۴۹ ساله درباره سرگذشت خود گفت: همسرم کارمند بازنشسته یکی از ادارات دولتی است اما اختلافات شدید ما از حدود ۳ سال قبل، زمانی آغاز شد که او بعد از بازنشستگی دیگر در پرداخت هزینه ها و مخارج زندگی سخت گیری می کرد و به همین دلیل زندگی ما دچار مشکل شده بود. وقتی مشاجره ها و گفت وگوهای ما به نتیجه نرسید به ناچار از او شکایت کردم و همسرم به پرداخت ماهانه یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان نفقه محکوم شد ولی متاسفانه از آن روز به بعد اوضاع زندگی ما بدتر شد تا حدی که شوهرم به خاطر لجبازی دیگر همان اندک مخارج را هم نمی داد و به طور کلی پرداخت های زندگی را به همان مبلغ قانونی موکول کرد.


♥ کلیک کنید: موضوعی مهم در مدارک خودرو که خیلی‌ها نمی‌دانند ♥


حالا دیگر مواد غذایی در یخچال نبود و حتی سفره مان خالی از نان شده بود چرا که این مبلغ به هیچ وجه کفاف زندگی من و فرزندانم را نمی داد و ما مدام در حالی نان و بادمجان سرخ کرده می خوردیم که شوهرم برای خودش از رستوران غذا سفارش می داد و چلوخورشت و کباب برگ مصرف می کرد.

فرزندانم چشم به غذای پدرشان می دوختند و با بغض و اشک، نان خالی می خوردند. او حتی به این مورد هم بسنده نکرد و برای کاهش هزینه های گاز و آب و برق، آبگرمکن را خاموش می کرد و فقط هفته ای یک بار اجازه استحمام می داد. به همین دلیل من و فرزندانم به بهانه استحمام به خانه خواهرم می رفتیم و او هم که از وضعیت زندگی ما خبر داشت یک وعده غذای گوشتی تهیه می کرد تا به این طریق به ما محبت کند.

برخی مواقع هم به خانه مادرم می رفتیم تا این زندگی زجرآور را تجربه نکنیم ولی باز هم همسرم دست بردار نبود.

او در فصل زمستان هم شوفاژ و بخاری را خاموش می کرد و من برای گرم کردن منزل از منقل برقی به صورت کرسی استفاده می کردم که یک روز جعبه پلاستیکی روی منقل آتش گرفت و خانه ام دچار آتش سوزی شد که با حضور سریع همسایگان به خیر گذشت و کسی آسیب ندید.

الان هم که روزهای داغ تابستان را می گذرانیم او کولر را خاموش می کند و من مجبور شده ام تا برای هرکدام از فرزندانم یک آب پاش بخرم تا خودشان را خنک کنند. این درحالی است که یکی از دخترانم در دانشگاه تحصیل می کند و پسر دیگرم در مقطع دبیرستان درس می خواند و من با آن که قبلا با کارکردن در یک کارگاه هزینه های تحصیل آنان را می پرداختم ولی اکنون دیگر توان کارکردن ندارم و …

در پی شکایت این زن ۴۹ ساله، همسر وی نیز به کلانتری دعوت شد و دلیل رفتارهایش را تمکین نکردن همسرش دانست و گفت: همسر و فرزندانم بدون اجازه من بیرون می روند و همسرم برای مدتی منزل را ترک می کند و به شهرستان یا منزل بستگانش می رود که من این گونه رفتارها را نمی پسندم و …

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/261844

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *