http://didshahr.ir/261801

00:06 :: 1402/04/21

بلاگر فیلم، موسیقی، کتاب، سفر و ماجراجویی، غذا و خوردنی‌ها، فناوری، تولید طنز، ورزشی و سلامت، دکوراسیون و معماری، مشاوره و تربیت فرزند از جمله بلاگرها می باشد.

انواع بلاگری در فضای مجازی

بلاگری هم اکنون یکی از شغل‌های پردرآمد و پرطرفدار در جهان است؛ طوری که شاید در خانواده یا دوست و آشنا کسانی را بشناسیم که دست‌کم یک بار شانس‌شان را برای بلاگرشدن امتحان کرده و البته موفق نشده‌اند. بعضی‌‌‌ها تصور می‌کنند که هر فردی حضور فعالی در شبکه‌های اجتماعی دارد یا فالوئرهایش زیاد هستند، بلاگر است، در حالی که این ‌طور نیست.

به این‌ ترتیب اگر مشاور املاک، مکانیک، تعمیرکار و حتی یک نانوا باشید هم با تولید محتوای جذاب می‌توانید دنبال‌کننده داشته باشید و تبلیغات خوبی بگیرید. در ادامه به چند نوع بلاگری در فضای مجازی اشاره‌ خواهیم ‌کرد.

بلاگر فیلم، موسیقی، کتاب

هنر از موضوعات پرطرفدار بین بیشتر مردم است چون بیشتر اوقات فراغت شان را با آن پر می کنند و جزو سرگرمی های اصلی است. معرفی فیلم، موسیقی، کتاب، آثار هنری ارزشمند در حوزه‌های مختلف و … در کنار نقد و بررسی آن‌ها، مخاطبان زیادی را با شما همراه خواهد کرد.

سفر و ماجراجویی

بلاگرهای این حوزه مدام در سفر یا سرک کشیدن به مکان های مرموز و بکر هستند و نباید هیچ صحنه‌ای را برای تولید محتوای دست اول از دست ‌بدهند. آن‌ها باید درباره مقصد سفر، جاذبه‌های گردشگری، هزینه‌های آن، فصل مناسب و موضوعات جذاب در سفر، سر زدن به جاهای عجیب و غریب، مکان‌های هیجان‌انگیز و … تولید محتوا کنند.

مشاوره و تربیت فرزند

بلاگرهای حوزه مشاوره و تربیت فرزند باید تحصیلات‌شان در همین حوزه‌ باشد، تجربه کار در این زمینه را داشته و از مشکلات خانواده‌ها و بچه‌ها باخبر‌ باشند تا بتوانند محتوای به‌روز و درستی را تولید کنند.

دکوراسیون و معماری

این مدل از بلاگری در کشورهای در حال توسعه کاربرد بیشتری دارد. بلاگر دکوراسیون با شناخت رنگ‌ها، نحوه چیدمان منزل و چگونگی قرار گرفتن اسباب و اثاثیه، افراد را در اینستاگرام به سمت پیج خود جذب می‌کند. همچنین این افراد با مشاوره به مخاطبان خود کسب درآمد می‌کنند.

ورزشی و سلامت

این نوع از بلاگری در زمینه‌های مختلفی مانند تمرینات بدنی، نکات تغذیه، اخبار ورزشی و رویداد ورزشی فعالیت دارند. در پیج این بلاگرها تصویر ورزشی جذاب و انواع لایوها دیده می‌شود.

تولید طنز

به عقیده خیلی‌ها بلاگر طنز شدن به راحتی آب ‌خوردن است اما موضوع فقط طنازی نیست. اگر می‌خواهید بلاگر خوبی در حوزه طنز باشید بهتراست به موضوعات روز و دغدغه‌های مردم توجه و آن‌ها را به شیوه‌ای طنزآمیز تحلیل‌ کنید.

فناوری

اگر جزو افرادی هستید که همیشه اخبار فناوری را دنبال و تکنولوژی و آموزش‌های روز دنیا را قبل از همه بررسی ‌می‌کنید، این‌حوزه‌ای‌ است که می‌توانید در آن کارکنید، محتوا تولید کنید و درصد موفقیت‌تان بالا باشد.

غذا و خوردنی‌ها

دست در این حوزه بلاگری خیلی زیاد است. ضمن این که ورود به این حوزه دردسر و البته مزایای خودش را دارد. شما باید غذاهایی را که دوست ‌ندارید هم امتحان ‌کنید، صادقانه نظرتان را بگویید و در تولید محتوایتان خلاق‌ باشید.

مطالب دیگر
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/261801

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *