http://didshahr.ir/261787

06:04 :: 1402/04/20

حامد کیخسروی تصریح کرد: مهم شمردن مشکلات بازنشستگان و تلاش برای رفع آن، ارجحت دادن به رفاه و معیشت آن عزیزان است و تسهل آیندهء دیگر همکاران نیز می باشد.

زن و شوهر سالمند در پارک older Couple In The Park

حامد کیخسروی، اظهار داشت: بدون تردید موارد مشروحه در جلسات مربوطه طرح و تلاش ما بر این است که با اکثریت آراء، تامین منابع و طی دستورالعملی، هر چه سریع تر اجرائی گردد.

وی تصریح کرد: مهم شمردن مشکلات بازنشستگان و تلاش برای رفع آن، ارجحت دادن به رفاه و معیشت آن عزیزان است و تسهل آیندهء دیگر همکاران نیز می باشد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان، برنامه های رفاهی و تسهیلات معیشتی برای پیشکسوت ها را ارجح و در شرف تکوین بیان داشته، حضور و استقبال بازنشستگان عزیز درامر توسعهء این برنامه ها و محقق شدن اهداف کانون را ضروری شمرده و اعلام کرد: بازنشستگان تجارب و اندوخته های این نهادمقدس میباشند و آمادگی بنیاد درجهت تکریم و دلجوئی ازآنها، بیش از پیش دردستور کار می باشد.

وی باتشریح فعالیت های انجام یافته برای رفاه و آسایش همکاران این نهاد مقدس، اظهار داشت: در جهت ارائه خدمات بهتربه تلاشگران این اداره کل ، زمین جهت ساخت واحدهای مسکونی و واگذاری به آن دسته از عزیزانی که حائز شرایط دریافت (واحد مسکونی) باشند، در برنامهء کاری قرار گرفته و ثبت نام از افراد واجد شرایط انجام می پذیرد.

مدیر کل بنیاد مسکن استان افزود: خدمات فوق مشمول بازنشستگان عزیز نیز می باشد.

مهندس کیخسروی اظهار امیدواری کرد: درصورتیکه کانون بازنشستگان بنیاد استان، اقدام به انجام فعالیت هایی در چارچوب قانون تعاونی ها بنماید، بنیاد مسکن استان حمایت های لازم را در راستای پیشبرد اهداف عزیزان لحاظ خواهد کرد.

هیئت مدیرهء کانون هم با ارائهء گزارشی مبسوط ازفعالیت های انجام یافته درنیمهء اول سال کاری کانون گفت: تلاش خدمتگزاران کانون، هم افزایی توان رفاهی و حل مشکلات بازنشستگان در قالب برنامه هایی است که موجب رفع معضلات موجود گردد.

وی با قدردانی ازنظرمساعد مدیرکل تلاشگر، معاونین ارزشمند پشتیبانی، عمران روستائی و دیگر ابواب جمعی، اظهار داشت: در راستای پاسداشت از پیشکسوت ها، برنامه هائی را تدارک دیده ایم که با همکاری وحضورعزیزان در ادارهء کل، بررونق وتسریع اجرای آنها افزوده میگردد.

 

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/261787

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *