http://didshahr.ir/261661

07:50 :: 1402/04/17

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از کسب رتبه واحد برتر سه واحد تولیدی استان اردبیل در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

هاشم علایی

هاشم علایی ضمن بیان این خبر اظهار داشت: در مراسم روز ملی صنعت و معدن که با حضور ریاست محترم جمهوری و جمعی از مسئولان کشوری و استانی در استان تهران برگزار شد، سه واحد تولیدی نگین زرین چوب آرتاویل، تامین سامان میلاد آسیا و فولاد سپهر سبلان از شهرک صنعتی اردبیل۲ به عنوان واحد برتر کشوری انتخاب و معرفی شدند.

وی ادامه داد: این افتخار بزرگ در حالی برای استان رقم خورد که با توجه به شاخص‌های توسعه‌ای و صنعتی، استان اردبیل بیشترین واحد برتر تجلیل شونده نسبت به سایر استان‌ها در سطح کشور را به خود اختصاص داد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: این دستاورد مهم در سایه تلاش مجموعه مدیران، کارکنان و کارگران این واحدهای تولیدی و مسئولان کشوری و استانی محقق شده است که جا دارد از زحمات تک تک این عزیزان و سایر کارآفرینان که به عنوان جهادگران اقتصادی، نقشی مهم در توسعه صنعتی استان ایفا می‌کنند، تقدیر و قدردانی شود.

علایی افزود: بی‌گمان کسب موفقیت‌های بی‌بدیل کارآفرینان در بخش‌های مختلف تولیدی و صنعتی، نشانه‌ای آشکار و مصداقی بارز از توسعه و پیشرفت چشمگیر استان دارد که امیدواریم با همکاری و تعامل هرچه بهتر میان دستگاه‌های اجرایی، شاهد رشد و شکوفایی صنعت استان باشیم.

شایان ذکر است با حضور مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل در محل واحدهای تولیدی نگین زرین چوب آرتاویل، تامین سامان میلاد آسیا و فولاد سپهر سبلان از کسب رتبه برتر کشوری این سه واحد تولیدی، طی اهدای لوحی تجلیل و قدردانی شد.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/261661

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *