http://didshahr.ir/261472

04:58 :: 1402/04/07

از آنجاییکه وردپرس یک شبکه گسترده ای است، مزایای زیادی دارد ما سعی کرده ایم بطور جامع راجب اهمیت آن بحث کنیم.

سئو سایت

در پاسخ به اینکه چرا همه به دنبال آموزش وردپرس هستند، باید بگوییم که به دلیل رشد اینترنت در سراسر جهان، تعداد سایت ها هر روز افزایش می یابد و در زمینه های مختلفی سایت طراحی می شود، در ضمن در دنیای امروزی اکثر مردم برای خرید اشیای مورد نیاز و جمع آوری اطلاعات خود به اینترنت مراجعه میکنند، بنابراین مخاطبان اینترنت هر روز افزایش می یابد و در نهایت همه به فکر این هستند که با آموزش وردپرس وارد دنیایی از کسب و کارهای اینترنتی پردرآمد شوند. ما در این مقاله راجب اهمیت آموزش وردپرس و پشتیبانی آن صحبت خواهیم کرد با ا تا آخر این مقاله همراه باشید.

اهمیت آموزش وردپرس

از آنجاییکه وردپرس یک شبکه گسترده ای است، مزایای زیادی دارد ما سعی کرده ایم بطور جامع راجب اهمیت آن بحث کنیم. آموزش وردپرس به شما کمک می کند راه اندازی صفر تا صد وبسایت خود راه خودتان انجام داده و از آن برای کسب درآمد استفاده کنید. در واقع تمام مراحل راه اندازی یک وبسایت بر روی پلتفرم وردپرس انجام می شود به طوری که شما یک هاست و دامنه خریداری میکنید و سپس با نصب وردپرس شروع به نصب پلاگین ها و موارد مورد نیاز دیگر می کنید.

برخی از افراد نیز با یادگیری وردپرس برای کسب درآمد استفاده می کنند، به این مفهوم که پروژه های طراحی  سایت دیگران را در دست گرفته و برای کسب درامد استفاده می کنند. به طور مثال، شما پس از آموزش طراحی سایت با وردپرس می توانید برای افرادی که قصد راه اندازی وبسایت و فروشگاه اینترنتی دارند قرارداد طراحی سایت امضا کنید و در قبال انجام کار از آنها پول دریافت کنید.

اما آنچه مهمتر است، پشتیبانی وبسایت با وردپرس است که شما باید کار با وردپرس را به طور حرفه ای یاد بگیرید تا پس از آنکه یک وبسایت به مشکل فنی مواجه شود را بررسی کرده و مشکل را برطرف کنید.

پشتیبانی وردپرس چیست؟

قبل از اینکه بریم سراغ تعریف پشتیبانی وردپس، باید مدنظر داشته باشید که اگر شما وبسایت دارید که چه بهتر، باید همین امروز سراغ آموزش وردپرس بروید چون این یک موضوع حیاتی است برای شما اما اگر تازه قصد راه اندازی وبسایت دارید که بازهم نیاز به آموزش وردپرس و پشتیبانی سایت با وردپرس دارید.

برنامه نویس سایت

پشتیبانی وردپرس یعنی پشتیبانی و مدیریت وبسایت، همان مسئله ای که در بخش اهمیت آموزش وردپرس ذکر شده است، شاید فکر میکنید که خب یک وبسایت پس از اینکه راه اندازی شود دیگر کار راحت است و فقط تولید محتوا کرده و با استفاده از تکنیک های سئو آن را رشد می دهیم تا به درآمد برسد اما اینجا پایان کار نیست، بلکه شما باید همیشه از وبسایت خود پشتیبانی و حمایت کنید تا به مشکل برنخورید زیرا وبسایتی که بر روی اینترنت قرار می گیرد با هزاران مشکل بر می خورد که فقط یک پشتیبان حرفه ای وردپرس می تواند آنها را رفع کند، بنابراین شما باید وردپرس را علاوه بر هدف طراحی سایت، بر روی آموزش پشتیبانی وردپرس تمرکز کنید.

پشتیبان یا مدیر سایت می تواند از وبسایت بک آپ بگیرید، مشکلات رایجی که در پلاگین ها اتفاق می افتد را برطرف کند و امنیت سایت را افزایش دهد. از امنیت سایت گفتیم، هر وبسایتی که تازه راه اندازی می شود، پس از اینکه در گوگل معرفی می شود، هکر ها از کشورهای مختلف با آیدی ها مختلف سعی می کنند تا وبسایت را هک کنند و تخریبش کنند و این مشکل برای هر وبسایتی وجود دارد اما اگر وبسایتی پشتیبان داشته باشد، با استفاده از پلاگین های مختلف می تواند امنیت سایت را افزایش دهد.

در صورتی که شما وبسایت آماده شده ای دارید اما با وردپرس آشنایی ندارید، نیاز است تا یک وردپرس کار حرفه ای را روی وبسایت خود استخدام کنید تا به مشکلات سایت شما به طور دائم رسیدگی کند اما در کل نیاز است تا خودتان با وردپرس آشنا شوید و در نهایت از آن برای حمایت وبسایت خود استفاده کنید.

نگران نباشید! آموزش طراحی سایت با وردپرس و پشتیبانی آن سخت نیست بلکه شما با سپری نمودن یک دوره آموزش وردپرس از صفر تا صد می توانید این کار را یاد گرفته و مدیریت وبسایت خود را برعهده بگیرید. ما به شما پیشنهاد میکنیم با دوره آموزش وردپرس دیجی نیکان شروع کنید زیرا این دوره یکی از کامل ترین و بهترین دوره آموزش طراحی سایت است که بصورت کامل تهیه شده است و تمام موضوعات را شامل می شود. در ضمن شما با خرید این دوره آموزشی سرمایه گذاری بزرگی انجام داده و آینده خود را تغییر می دهید، یکبار خرید می کنید و برای همیشه از آن استفاده میکنید، علاوه بر آن شما قادر خواهید بود پس از یادگیری این دوره، بطور همزمان مدیریت چند وبسایت را بر عهده گرفته و کسب درآمد کنید.

متخصصان وبسایت دیجی نیکان همیشه آماده ارائه مشاوره رایگان برای شما عزیزان در اسرع وقت هستند و در صورتی که در جریان آموزش طراحی سایت با دوره دیجی نیکان به مشکلی مواجه شوید، میتوانید فوراً با کارشناسان دیجی نیکان تماس بگیرید در مشکل سایت شما در اسرع وقت برطرف گردد.

S351

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/261472

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *