http://didshahr.ir/261414

00:43 :: 1402/04/06

این زن می گوید: سیروس با جملات شیرین عاشقانه فریبم داد و زنذگی مرا تباه کرد.

زن جوان: سیروس با جملات عاشقانه نابودم کرد

زن جوان درباره سرگذشت گفت: تازه وارد چهاردهمین بهار زیبای زندگی شده بودم که در عزای مادرم سوگوار شدم. زندگی آرامی را می گذراندیم تا این که حدود ۳ سال قبل حادثه غم انگیزی این آرامش را به هم ریخت و خانواده ما را به روز سیاه نشاند. چرا که خبر رسید خواهر بزرگ ترم به قتل رسیده است. او که ۱۸ سال بیشتر نداشت به اصرار خانواده ام با یکی از آشنایان خانوادگی ما در چناران ازدواج کرد اما در حالی که صاحب پسری یک ساله بود با چاقوی خشم شوهرش کشته شد و ما را عزادار کرد.

شوهر خواهرم جوانی عصبانی بود که خواهرم را قربانی خشم خود کرد. بعد از این ماجرا او دستگیر و روانه زندان شد و به همین دلیل مادر شوهر خواهرم مراقبت و نگهداری از پسر یک ساله آن ها را به عهده گرفت و دیگر نگذاشتند ما پسر خواهرمان را ببینیم و او را به آغوش بکشیم!

با آن که طبق قانون حکم قصاص نفس برای قاتل خواهرم صادر شده است ولی باید مبلغ زیادی را برای اجرای حکم قانونی، بپردازیم تا او قصاص شود به همین دلیل تاکنون این حکم اجرا نشده است.

اما سرنوشت من در خانواده نیز به گونه دیگری رنگ سیاهی به خود گرفت. درست ۵ سال قبل بود که عاشق پسر همسایه شدم او جوانی ۱۷ ساله بود و من هم ۱۶ سال بیشتر نداشتم. به همین علت پدرم به شدت با این ازدواج مخالفت کرد چرا که مدعی بود این عشق و عاشقی ها مربوط به هیجانات دوران نوجوانی است و از سوی دیگر هم پسر مذکور در این سن و سال نمی تواند یک زندگی را اداره کند ولی من آن زمان کور و کر بودم و هیچ چیزی را خلاف میل و خواسته هایم نمی شنیدم! من عاشق شده بودم و برای رسیدن به «سیروس» هرکاری می کردم نصیحت ها و راهنمایی های دلسوزانه پدرم و اشک و ناله های مادرم نیز تاثیری نداشت تا جایی که تصمیم گرفتم خودم به تنهایی پای سفره عقد بنشینم!

در نهایت پدرم به این ازدواج راضی نشد و در حالی که می گفت: «دخترم روزی پشیمان می شوی که دیگر آینده خودت را تباه کرده ای!» ولی باز هم حرف های او را نشنیدم و با سیروس ازدواج کردم. «سیروس» هم در خانواده ای آشفته زندگی می کرد پدر او مادرش را رها کرده بود و به طور جداگانه به زندگی خود ادامه می داد.

سیروس و دو خواهرش نیز در کنار مادرش مانده بودند تا این که مادر سیروس به خاطر بیماری قلبی جان سپرد و پدرش نیز با زن جوان دیگری ازدواج کرد.

سیروس هم که جا و مکانی نداشت به ناچار نزد پدرش رفت و من هم در منزل پدرم ماندم ولی گاهی به منزل پدر سیروس می روم و چند شب را در آن جا سپری می کنم. با این حال سیروس همچنان بیکار است و اعتراض های مرا با مشت و لگد پاسخ می دهد. دیگر از آن روزهای عشق و عاشقی خبری نیست و جملات شیرین عاشقانه جای خود را به توهین و فحاشی داده است.

البته اکنون که به درک بالایی از زندگی زناشویی رسیده ام تازه می فهمم که پدرم درست می گفت ولی من درگیر عشقی هیجانی بودم و چیزی نمی فهمیدم!

حالا هم فقط خودم را مقصر این روزهای سیاه می دانم که اشتباه بزرگی را در انتخاب همسر مرتکب شدم. در عین حال هر بار که او با خشم و عصبانیت مرا کتک می زند وحشت و کابوس مرگ سراسر وجودم را فرا می گیرد و می ترسم که من هم به سرنوشت خواهرم دچار شوم! به همین دلیل راهی کلانتری شدم تا شاید چاره ای بیابم چرا که نمی توانم در این شرایط به چهره پدرم نگاه کنم و …

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/261414

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *