http://didshahr.ir/261218

04:14 :: 1402/03/30

خدمات امداد خودرو به صورت شبانه روزی در شهرکرج در دسترس می باشد.

R13K 423

شرکت‌های خدمات خودرو امداد خودرو جاده ها معمولاً خدمات امداد خودرو در طول شبانه روز، شامل شب‌ها، تعطیلات و روزهای تعطیل نیزدر خدمت مردم است. این خدمات برای کمک به رانندگان در مواجهه با خطرات و مشکلات جاده ای  در طول شبانه روز در دسترس رانندگان است..

جهت استفاده از خدمات امداد خودرو در کرج در همه  ساعات شبانه روز، می‌توانید با شماره‌های تماس اضطراری و یا شماره مراکز امداد خودرو محلی تماس حاصل کنید. پشتیبان های امداد خودرو اطلاعات لازم  راجع به مشکل خودروی شما و موقعیت جغرافیایی تان را پرسیده  و سعی می کنند تا در اسرع وقت به شما کمک رسانی کنند.

امداد خودرو شبانه روزی کرج در چه مناطقی خدمات رسانی می کند؟

امداد خودرو سیار در کرج به صورت گسترده در تمام مناطق شهری و حومه کرج خدمت رسانی می کند. که شامل مناطق مسکونی، تجاری و صنعتی شهر می‌شود. برخی از مناطقی که خدمات امداد خودرو شبانه روزی در کرج فعال هستند عبارتند از

مرکز شهر کرج

مرکز شهر در بردارند  مناطقی مانند میدان آزادگان، میدان شهدا و خیابان‌های اصلی و فرعی مرکزی می شود

مناطق مسکونی و تجاری

مناطق مسکونی و تجاری شامل محلات و مجتمع‌های مسکونی و تجاری در سراسر کرج می شود.

محورهای اصلی و جاده‌ها

امداد خودرو شبانه روزی در محورهای اصلی و جاده‌های اتوبانی و شهری که به کرج متصل هستند خدمات ارائه می دهد. به عنوان نمونه، جاده مهرشهر، جاده قزوین، جاده امام خمینی، جاده شهریار و جاده کرج – چالوس توسط امداد خودرو کرج امداد رسانی می شود.

لنت ترمز خودرو Car brake pads

خدمات سوخت رسانی سیار امداد خودرو کرج

سرویس سوخت رسانی متحرک  یا سوخت‌رسانی سیار به معنای ارائه سوخت و خدمات مرتبط با سوخت به وسایل نقلیه در محلها و موقعیت‌هایی است که دسترسی به ایستگاه های پمپ بنزین وجود ندارد. در این نوع از سرویس خدمات امداد رسانی ، یک واحد سوخت‌رسانی متحرک به طور معمول با یک تانکر حاوی سوخت به محلی که خودرو شما متوقف شده است می آید. که می تواند در برگیرنده محل‌های مختلف شهری، نقاط عبور، پارکینگ‌ها، مراکز خرید، استراحتگاه‌های راهی و سایر مکان‌هایی که نیاز به سوخت‌رسانی دارند، باشد.

سوخت‌رسانی سیار رانندگان را قادر می سازد بدون نیاز به حضور در جایگاه سوخت، در هر مکان و زمانی  خود وسایل نقلیه خود را سوختگیری کنند. این سرویس معمولاً توسط شرکت‌های خدمات امداد خودرو، شرکت‌های سوخت‌رسانی و برخی استارتاپ‌ها ارائه می گردد.

سوخت‌رسانی سیار، سبب صرفه جویی در زمان رانندگان می شود. و به راحتی در هر مکانی به که سوخت نیاز دارند، سوخت‌گیری نمایند. این سرویس معمولاً در شهرها و مناطقی با ترافیک بالا و یا محل‌هایی که دسترسی به جایگاه‌های سوخت امکان پذیر نیست، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

خدمات تعمیرات سیار امداد خودرو کرج

تعمیر خودرو سیار به معنای ارائه خدمات تعمیر و نگهداری خودرو در محل مشتری می باشد. در این سرویس، تعمیرکار یا تیم تعمیر خودرو با تجهیزات و ابزار مورد نیاز در محل مشتری حاضر می شود  و خودرو را در همان مکان تعمیر می کند یا خدمات لازم به مشتری ارائه می گردد.

تعمیرات عمومی

تعمیرات عمومی  شامل تعمیر و تعویض قطعات خراب یا آسیب دیده است،  همچنین تعویض روغن و فیلترها، تعمیر سیستم ترمز، تعمیر سیستم تعلیق، تنظیم و تعمیر سیستم ترمز و سیستم تعلیق، و سایر خدمات عمومی تعمیر و نگهداری خودرو می باشد.

تعمیرات برقی

تعمیرات برق خودرو  شامل تعمیرات سیستم برق خودرو است، که در مجموع شامل تعمیر سیستم روشنایی، سیستم شارژ باتری، سیستم رادیو و صوتی، سیستم آژیر و سیستم ناوبری خودرو می شود.

 تعمیرات مکانیکی

تعمیرات مکانیکی، تعمیرات مربوط به موتور، گیربکس، سیستم ترمز، سیستم تعلیق و دیگر اجزای مکانیکی خودرو را در بر می گیرد.

خدمات روتین

تعمیرات روتین خودرو  شامل تعویض روغن موتور، تعویض فیلترها، بررسی و تعمیرات منظم و نگهداری خودرو بر اساس زمان یا فاصله‌ی طی شده خودرو شماست.

خدمات تعمیر خودرو سیار باعث صرفه جویی در زمان و انرژی رانندگان جهت مراجعه به تعمیرکار خودرو می شود. واین امکان را فراهم می کند که  به راحتی در محل خود وسایل نقلیه خود را تعمیر کنند. این سرویس معمولاً توسط شرکت‌های تعمیر خودرو و تعمیرکاران مستقل ارائه می‌گردد.

R13K 425

خدمات پنچر گیری سیار امداد خودرو در کرج

پنچر گیری سیار به معنای ارائه خدمات پنچر گیری و تعویض لاستیک در محل مشتری و بدون مراجعه به مکانیک است. در این سرویس، تعمیرکار یا تیم پنچر گیری سیار با تجهیزات و ابزار مورد نیاز به محل مشتری می‌رود و در همان مکان پنچر گیری را انجام می‌دهد.

پنچر گیری سیار شامل موارد زیر است

  1. تعمیر لاستیک پنچر: در صورتی که لاستیک خودروتان  پنچر شده باشد، تعمیرکار سیار به محل شما اعزام می شود و پنجری لاستیک را تعمیر می‌کند. که  شامل پیدا کردن محل نشتی یا خرابی، تعمیر ترک‌ها می شود همچنین لاستیک کاملا معیوب نیز تعویض می شود.
  2. تعویض لاستیک معیوب: اگر لاستیک خودرو غیرقابل تعمیر باشد یا به هر دلیلی تعمیرکار توانایی تعمیر آن را نداشته باشد، تعمیرکار لاستیک را با یک لاستیک یدکی تعویض می کند. تعمیرکار سیار معمولاً لاستیک یدکی را با خود به همراه  دارد و در صورت نیاز آن را بر روی خودرو شما جایگزین می کند.
  3. پمپاژ لاستیک: اگر فشار هوا در لاستیک‌های خودرو کم باشد، تعمیرکار سیار می لاستیک‌ها را پمپاژ میکند و فشار صحیح را به آنها می دهد.

پنچر گیری سیار به رانندگان امکان می‌دهد زمان و انرژی  خود را برای رفتن به یک کارگاه پنچر گیری سیو کنند و به راحتی در محل خود لاستیک خودرو را تعمیر یا تعویض نمایند. این سرویس معمولاً توسط شرکت‌های پنچر گیری سیار یا امداد خودروها ارائه می‌شود.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/261218

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *