http://didshahr.ir/261189

07:48 :: 1402/03/29

عملیات احداث بزرگترین پروژه مدیریت شهری اردبیل با نام «پل بسیج» با حضور مسئولان کشوری و استانی در اردبیل شروع شد.

محمود صفری

محمود صفری

شهردار اردبیل در مراسم برگزار شده در محوطه مجتمع فرهنگی، هنری فدک شهردار اردبیل به احداث و تکمیل چهار پل در ۲۱ ماه گذشته اشاره کرد و گفت: در کنار تکمیل پل قدس اردبیل بعد از هفت سال بلاتکلیفی، پل شهید سلیمانی را نیز به بهره برداری رساندیم.

محمود صفری به احداث پل نیایش با پیشرفت ۹۵ درصد اشاره کرد و افزود: پل بسیج به عنوان بزرگترین پروژه عمران شهری اردبیل به طول هشت کیلومتر احداث می شود که در اجرای این پل با ۱۸ رمپ و چهار لوپ بیش از ۲ هزار تن مصالح فولادی و ۵۰۰ هزار متر مکعب بتن ریزی انجام خواهد شد.

وی هزینه پیش بینی شده برای احداث این پل را ۷۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و ادامه داد: با تلاش قرارگاه خاتم الانبیا امیدواریم این پروژه تا شهریورماه امسال تکمیل و آماده بهره برداری شود که در حال حاضر نیز ۱۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

شهردار اردبیل از وزیر کشور خواست تا در تحویل ۶۰ دستگاه اتوبوس و ون به ناوگان حمل و نقل عمومی اردبیل دستور لازم را صادر کند.

استاندار اردبیل نیز در این مراسم با بیان اینکه نیت خدمت دارای ارزش و اهمیت بسیار بالایی است، تصریح کرد: در کنار کارهای عمرانی و آبادانی، همین که مدیران ما با نیت خدمت در سنگر ادارات حاضر می شوند، کار ارزشمندی است که مشارکت فعالان در این عرصه می تواند زمینه جلب رضایت مردم را فراهم کند.

سید حامد عاملی اضافه کرد: ما در ساختن کشور، استان و شهرمان نیاز به همگرایی و همدلی بیشتر و نیت پاک و خالصانه خدمتگزاری به مردم را داریم و شایسته است در این زمینه از همه ظرفیت ها استفاده شود.

وی حضور متعدد وزیر کشور در استان اردبیل را نشان از علاقه مندی او برای گره گشایی از مشکلات و محدودیت های توسعه شهر اردبیل اعلام کرد و گفت: انتظار می رود به رغم کمبود منابع و اعتبارات وزارت کشور در بحث عمران و آبادانی شهرها و روستاها از منابع مختلف کمک های بیشتری را انجام دهد.

استاندار اردبیل افزود: وزیر کشور با سعه صدر نسبت به صدور مجوز ماده ۹ در هر مقطعی که به نفع استان بوده، وارد شده و امیدواریم همچنان با تزریق منابع بیشتر یاریگر شهرداری ها و دهیاری ها در مسیر خدمت رسانی بیشتر باشد.

عاملی خاطرنشان کرد: با دستور رئیس جمهور و وزیر کشور تنخواه مساعدت به سیل زدگان به حساب استان واریز شده و امیدواریم در ادامه نیز منابع بیشتری را جذب کنیم تا جبران خسارت سیل اخیر را شاهد باشیم.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/261189

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *